Преса про прапор навпаки, переселенців у Івано-Франківську, любовні драми Станиславова, та перший урок у школі

 

 

Огляд преси за період 13 - 20 серпня 2015 року.

 

Галицький кореспондент

Прапор навпаки. Прозаїчне тлумачення кольорів українського прапора як симбіоз мирного неба і пшеничного колосся чимало науковців називають безглуздою байкою. Вони переконані: стяг має бути жовто-синім, а не навпаки, інакше -біда. Чому - дізнавался журналісти ГК. Сторінка 8.

 

Скарбниця чудесних зцілень. Лікар лікує, а зцілює Господь. У цьому переконуються навіть найвпертіші скептики, побувавши в бориславському храмі світої Анни, що на Львівщині. Сотні зцілень і понад півтисячі мощів різних святих. Про унікальну церкву - сторінка 16 ГК.

 

Останній караїм Галича. Є у Галичі вулиця Караїмська, яка пам'ятає княже місто ще з ХІІІ століття. Вулиця є, а от самі караїми, які її заселяли, уже відійшли в історію. Тільки пам'ять про них стереже і передає дітям останній караїм Галича, 75-річний Шимон Морткович. Розповідь по чоловіка на сторінці 20 ГК.

 

 

Репортер

Іловайськ болітиме довго. Маємо сумну річницю — Іловайськ. У серпні минулого року бійці батальйону Івано-Франківськ разом з іншими пройшли через справжнє пекло: оборону, розстріляний зелений коридор, полон. Повернулися не всі. Деталі у топ-темі номера.


Переселенці бувають різні. У франківській Просвіті вже понад рік працює пункт з допомоги переселенцям. Та іноді вони скаржаться на несправедливість. Читайте в газеті на сторінці 15.


"Біла дівчина" в Малайзії. Наталці й не снилося, що вона буде добре працювати й не гірше жити в екзотичній країні. Рушієм таких змін стала економічна криза. Про життя франківчанки у Куала-Лумпурі на сторінці 17 Репортера.

 

Західний кур'єр

Тарас Кукуляк: Майже щоночі мені сниться війна. Минулого тижня "кіборг" Тарас Кукуляк отримав орден "За мужність" 3-го ступеня. Про життя після війни та переживання у зоні АТО Тараса Кукуляка на сторінці 14 ЗК.

 

Любовні драми старого Станиславова. Мода на "мильні опери" давно відійшла в минуле, але прихильниками любовних серіалів усе ж залишаються мільйони глядачів. Однак реальне життя значно цікавіше, ніж вигадані пристрасті. Про це свідчать любовні драми, які відбувалися в нашому місті сторіччя тому. Сторінка 18 ЗК.

 

Галичина

Небезпечні криниці. У селі Верхній на Калущині проблема з водою наростає. Попри те, що формально зоною екологічного лиха означено лише Калуш та районні села Кропивник і Сівку Калуську, вплив руїн калуського техногенного монстра відчутно і в інших територіальних громадах. Сторінка 13 Галичини.

 

Патріотичний дух першого уроку. 1 вересня в школах Прикарпаття розкажуть про геніальних українців. Сторінка 4.

 

Отець Іван Василенко: Це не АТО, а справжня війна. Отець вже четвертий рік збирає пожертви на церкву, яку він збудував на сході України, а тепер ї викінчує. Галичина розмовляла зі священиком про війну, церкву у зоні АТО покликання душпастиря. Сторінка 15.


Кількість переглядів - 2044
20.08.2015 10:16
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги