Преса про "потяг до неба", футбольне "Прикарпаття" і газетні проблеми

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 8 по 14 липня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

Натовп дружно видихнув, коли над злітною смугою аеродрому догори шасі на бриючому польоті пройшов Як-52. І так само дружньо вдихнув, коли літак, що демонстрував фігури вищого пілотажу, виконав переворот через крило і став у «свічку». «Через 7 -10 років українці пересядуть з авто на літаки, - зауважив один із пілотів. – Це світова тенденція». Детальніше у першосторінковому матеріалі «Потяг до неба».

З 1 липня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. В той час, як випускники шкіл визначаються, куди піти вчитися, в Івано-Франківську обговорюють можливе банкрутство і закриття деяких вишів. Про це на 19 сторінці під заголовком «Вступ із ризиком».

«З бандитами, наприклад, теж все не однозначно. Відомо, що вони погані. Але я чула багато історій про те, що на початку 90-х деякі бандити були хорошими. Тобто вони били, вбивали і грабували – з цим все нормально. Але, крім своєї професійної діяльності, ті бандити мали неабияк розвинену національну свідомість» - йдеться на 4 сторінці в статті «Мовчазний націоналізм».

«Наш PARLIAMENT»: Як в Україні оберігають курці і кому це вигідно читайте на 6 сторінці тижневика.

 

Репортер

Івано-Франківський професійний футбольний клуб «Прикарпаття» став заручником затяжної гри між владою та бізнесом. Цьому присвячений матеріал на першій шпальті газети під заголовком «Невмируще «Прикарпаття».

Людиною тижня за версією «Репортера» стала Катерина Чередніченко «за те, що потішила франківців красивим жіночим велопробігом. У заході взяли участь навіть чоловіки, хоч і змушені були одягти сукні та взути туфлі на підборах» - йдеться на 3 сторінці.

Івано-Франківська міська рада продовжує реформу ЖКГ. І дарує мешканцям сюрпризи. Про комунальні «сюрпризи» на 5 сторінці в матеріалі «Реформа без тарифу».

Нині купити автоприбамбаси неважко, а не так давно водії прикрашали авто як могли. Шторки та ляльки, антени-обманки, чохли на кермо, м’ячі та фуражки – усе це досі викликає посмішку. Детальніше в тексті «Коли водії були естетами» на 16 сторінці.

 

Західний Кур’єр

Вихід сьогоднішнього номера «Західного кур’єра» був на грані зриву. Постійні перепади напруги, котрі турбують редакцією протягом останніх трьох місяців, не дають можливості працювати у нормальному режимі. Про це на першій сторінці газети.

Тривале невиконання рішень трьох судів Івано-Франківською міськрадою загрожує Україні чималим штрафом. Про це на 3 сторінці під заголовком «Волков проти України».


Кількість переглядів - 2628
14.07.2011 12:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги