Світові збитки від природніх катаклізмів в 2011-му році б'ють всі рекорди

Світова економіка в 2011 році зазнала найбільших в історії збитків через природні катаклізми, говориться в повідомленні, німецької перестрахувальної компанії Muenchener Rueckversicherung AG (Munich Re), опублікованому у вівторок.

 


За даними компанії, тільки за перше півріччя поточного року економічні втрати від стихій досягли позначки 265 мільярдів доларів, у той час як максимальний в історії показник, зафіксований за підсумками всього 2005 року, становить 220 мільярдів доларів. При цьому загальне число стихійних лих за шість місяців 2011 року виявилося трохи нижчим звичайного: 355 проти середнього показника в 390 катастроф за півріччя. Проте інтенсивність та наслідки стихійних лих 2011-го року значно перевершують попередні.


Причиною таких високих втрат став, в першу чергу, землетрус, який стався в Японії 11 березня. В результаті розгулу стихії і виниклої з ним серйозної аварії на АЕС "Фукусіма-1" економічні втрати склали близько 210 мільярдів доларів. Таким чином, землетрус в Японії перевершив по "ціні" для світової економіки ураган Катріна, що обрушився в 2005 році на південно-східне узбережжя США, який завдав збитків в 125 мільярдів доларів.


У звіті компанії Munich Re названо й інші найбільш "дорогі" для економіки катаклізми. У їх числі - землетрус, що стався в районі новозеландського міста Крайстчерч, повені в Австралії і торнадо в США.


Munich Re є одним з лідерів світового ринку перестрахування. Штаб-квартира розташована в Мюнхені. У компанії працюють більше 47 тисяч співробітників.

 

 

ecocollaps.ru


Кількість переглядів - 6435
13.07.2011 08:53
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги