Преса про поневіряння прикарпатців, війну дітей з онкологією, землю для АТО та екобум

 

 

Огляд преси за період 30 липня - 6 серпня 2013 року.

 

Галицький кореспондент

Якби вибачення лікували... Лікарі "розгубилися" і травмували немовля франківчанки. Жінка поскаржилася в обласну прокуратуру. Нараіз прокуратура відправила лста в обласний департамен охорони здоров'я та УМВС, аби там розглянули скаргу  і вжили заходів, якщо є підстави. Матері за кілька тижнів із жодних з цих інстанцій не надійшло відповіді. Жінка каже, що спарву хочуть "замнути". Деталі сторінка 8 ГК.

 

Законний ремонт дає тріщину. 9 серпня минає 5 років поневірянь пенсіонерки зі Снятина Ірини Проскурняк. Весь цей час жінка домагається виконання постанови Кабміну і безоплатного капітального ремонту свого житла. З року в рік вона збирає стоси відписок, а чиновники лише розводять руами. Сторінка 7.

 

Лунає пісня поміж свисту куль. Аспірантка і співачка з Городенки Оксана Сливка уже двічі їздила в зону АТО, де співала на концертах для українських бійців.

 

 

Репортер

Малі бійці не здаються. Війна в країні витіснила другий план інший фронт, не менш важливий і не менш драматичний - дитячу онкологію. Сьогодні на Прикарпатті на обліку в онколога є 96 дітей і 78 - в онкогематолога. тільки аз липень цього року виявили 5 лейкемій та одну лімфому. Шість дітйе за місяць - це дуже багато, стверджують фахівці. Деталі у топ темі репортера.

 

Війна навчить усьому. Назар Кішак родом із Делятина. У свої 23 роки він уже чимало пережив. Що таке війна знає не з книжок  і не з Інтернету. Спершу був добровольцем "Айдару", а зараз служить у штурмовому взводі батальйону "Івано-Франківськ". Історії з війни - стоірнка 6.

 

Маріуполь: життя біля фронту. На перший погляд тут спокійно — на вулицях мами з візочками, є народ на пляжах, димлять труби заводів. Але ця ідилія примарна. У Репортері — Маріуполь на власні очі. Сторінка 16.

 

 

Західний кур'єр

"Віллами" по землі. Землі під забудову там, де хочуть учасники АТО, на всіх не вистачить. Чому - розбиралися журналісти ЗК. Сторінка 4.

 

Екобум - у моді все натуральне. Багата на ще незайману флору та дику фауну нааш область має всі шанси стати лідером серед органічного виробництва. Вже сьогодні гуцульські сири, лісовий мед та карпатські тарв'яні чаї займають почесні полиці на європейському ринку. Сторінка 15.

 

Скупі в оваціях фанатів. Чим сьогодні займаються учасники відомих франківських гуртів розповідає ЗК. Стоірнки 16 - 17.

 

Галичина

"Солодка" отрута. Народні депутати і міністри знову граються екобезпекою міста Калуша. Робоча група Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи ВРУ провела минулого тижня у Калуші виїзне засідання щодо екологічних проблем Домбровського кар'єру і токсичних відходів гексахлорбензолу. Зутріч з громадськістю, яка ініціювала подію,  так і не відбулася. Деталі - сторінка 4 Галичини.

 

"Поранені SOS": ті, що не втомилися від війни. У Галичиниі підсумки року діяльності відомої на Прикарпатті і не тільки волонтерської спільноти.


Кількість переглядів - 2069
06.08.2015 09:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги