Франківський "кіборг" Тарас Кукуляк знайшов кохання завдяки війні (фото)

 

 

Як писала раніше Фіртка, у суботу 18 липня 2015 року єдиний “кіборг” міста Івано-Франківська одружився з молодою поетесою.


“Взаємне бажання побратися виникло в нас вже при першій зустрічі,– кажуть молодята. Але через бойові дії на Сході реалізувати задумане вдалося лише через 10 місяців після знайомства”.


Наречений – серйозний, цілеспрямований і вольовий. Справжній боєць.
Наречена – людина творча, пише вірші, обожнює співати та цікавиться кулінарією.


Цих двох половинок завжди буде об’єднувати любов до рідної землі, здоровий спосіб життя, однакові моральні принципи та спорт.


Тарас і Галя все життя жили в одному мікрорайоні, ходили в один магазин за покупками, бігали на одному стадіоні та обоє займалися східними єдиноборствами.


Але познайомити їх змогла тільки війна, коли Тарас перебував на навчаннях на Яворівському полігоні.


Весілля не робили,– кажуть молоді люди,– бо в такий важкий для країни час немає на нього ні сил, ні коштів, ані здоров’я. Лише скромно розписалися та повінчалися у церкві.


А на символічний обід запросили лише найближчих: батьків та рідних. Не було ні феєрверків, ні типових гульок чи вульгарних конкурсів, ні тамади, ані весільного торта із шоколадними фонтанами. Лише скромний обід, а замість стандартних сороміцьких коломийок лунала пісня “Десант” у виконанні нареченої. А ще тост за тих, хто вже ніколи не повернеться з Донецького аеропорту живим.

 

Тарас каже, що мрія повінчатися з коханою – це, єдине, що хоч трохи зігрівало його в тридцятиградусний мороз, коли вони із солдатами 80 аеромобільної бригади під час оборони Донецького аеропорту засинали на бетоні під обстріли танків, Градів та Ураганів.


Галя каже, познайомившись із солдатом, усвідомлювала що Тарас їде не просто в найгарячішу точку передової, а їде у саме пекло війни, і що повернутися звідти неушкодженим практично неможливо. Але вороття назад уже не було.


Вже тоді вони кохали одне одного до нестями і поклялися бути разом, але було не до одруження, - треба було боронити рідну Україну.


15 січня цього року, виконуючи бойове завдання на вежі Донецького аеропорту, Тарас був важко поранений осколком від танка. Пробило легеню, діафрагму, печінку та нирку. Останню врятувати на жаль так і не вдалося.
Але складні життєві перипетії не зламали їхню любов.


Перебуваючи в реанімації Тарас з останніх сил набрав Галин номер. Вона примчала у лікарню на Схід. З тих пір вони нерозлучні.


Галина каже, що про такого як Тарас мріяла усе життя.

 

На запитання, чим дівчина покорила серце кіборга, Тарас жартує: “Галя дуже класно робить вертуху.” (Дівчина – кандидат в майстри спорту з тхеквондо ВТФ).


Коли запитуємо про плани на майбутнє - молода мріє видати збірку своїх поезій, а молодий реалізувати себе в комп’ютерній сфері, оскільки з армією довелось попрощатись за станом здоров’я. А ще думають про продовження роду.


Цікаво, що в келихах молодої пари замість традиційного шампанського був звичайнісінький сік. А усім, хто побував у АТО "кіборг" Тарас радить: “Те що ви захищали Україну- не привід спиватися ”


Тараса відпустили з лікарні лише напередодні весілля. І попереду у нього ще довгий курс реабілітації. Але кохані не падають духом. У них є любов.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поранений франківський "кіборг" Тарас Кукуляк одужує

Поранений франківський "кіборг" Тарас Кукуляк відновлюється у Львівському шпиталі

Франківський «кіборг» Тарас Кукуляк про «пекло» Донецького летовища


25.07.2015 1382 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

863
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

673
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1783
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3108
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2497
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2482

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

132

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

671

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

637

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1509
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

260
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

606
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

566
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

265
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

333
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26969
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

791
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19624
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

363
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

352
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

678
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1173 1