АртПорле-2011. Тривають останні приготування

Сьогодні в Івано-Франківську відбулася підсумкова прес-конференція організаторів фестивалю АртПоле 2011.

 

Йшлося про останні дні підготовки та цікаві деталі щодо програми фесту. Зокрема, представники двох гуртів — української ДахиБрахи та білоруського ПортМоне — розповіли про те, що гурти гратимуть на сцені фесту разом, і почути цей спільний музичний проект в Україні можна буде лише тут, на АртПолі.

 

Віля Чупак, керівник екологічного проекту «Карпатський протяг» і учасник рок-гурту КораЛЛі, розповів, що перед фестивалем буде виготовлено символічні плоти із пластикового непотребу, зібраного на річкових берегах.

 

Цими плотами волонтери доберуться по річках, які впадають у Дністер, до місця проведення фесту. Крім того, як повідомила співорганізатор АртПоля Ольга Михайлюк, сцени фестивалю (а їх буде дві — основна і для акустичних виступів і майстер-класів) розробив дизайнер з Білорусі.


Нижче подаємо інформацію щодо того, як добратися на фестиваль.

Нагадаємо, АртПоле 2011 відбудеться на Дністрі в селі Уніж Івано-Франківської області. Найближчі до фестивалю великі міста — Івано-Франківськ (57 км) і Тернопіль (100 км).

Спеціальні фестивальні автобуси (їх можна буде впізнати по афішах АртПоля) Івано-Франкіськ—Уніж ходитимуть від залізничного вокзалу.

 

Графік: з 12 по 17 липня включно з 6:00 до 19:00 за наповненням і узгоджено з прибуттям поїздів.

 

З Унежа на Івано-Франківськ вони курсуватимуть і 17 липня. 11 липня також можна буде домовитись — за наповненням. Вартість проїзду: 25 грн. з особи в один бік.   

Для тих, хто збирається доїжджати самостійно:

— з Івано-Франківська треба їхати в напрямку Городенки до села Незвисько, звідти до фестивального майданчика 12 км;
— з Тернополя треба їхати в напрямку Золотого Потоку, звідти до фестивалю 13 км, найближчий населений пункт з цього боку — село Возилів.

 

Для тих, хто їде власним транспортом: дорога до від Івано-Франківська до Незвиська і від Тернополя до Возилова пристойна, останні кілька кілометрів — грунтова дорога місцевого значення.

 

Репортер


Кількість переглядів - 2559
08.07.2011 15:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло