Фотоподорож Фіртки. "Екопродукт": Погляд на Карпатський чай зсередини

 

 

Останнім часом багато галасу у прикарпатських ЗМІ наробила Продовольча компанія "Екопродукт". Точніше сума штрафу в розмірі 11 млн. грн, яку компанія за результатами перевірки фінінспекції повинна була доплатити за начебто виявлені порушення, з якими у компанії не погоджуються і обіцяють йти до кінця.

 

Фіртка вирішила поцікавитися що ж діється на виробництві і відправилася у село Вільшаниця, де власне, і знаходяться виробничі потужності ПП "Продвольча компанія Екопродукт".

 

Отож, Продовольча компанія "Екопродукт" - сьогодні є одним із лідерів українського виробництва чаю з трав, плодів і ягід. Заснована вона ще у вересні 1999 році.

 

Зареєстровано дві торгові марки "Карпатський чай" і "Карпатська лічниця". На виробництві виготовляють більше 100 видів чаю.

 

"Наш чай унікальний тим, що він виготовляється з трав та ягід, які зібрані дійсно в Україні. 95% сировини - українська. Найпопулярнішими є трав'яна група - м'ята, меліса, ромашка, ехінацея і фруктові суміші. Щодо "Карпатської лічниці", то вона йде як біологічно-актвині добавки і реалізується в аптечних мереж і на спецполицях в маркетах. І є ще у нас монопозиції - серцевий, нирковий, загалом, біля 24 видів зборів", - розповідає Сергій Поліщук.

 

В компанії від початку заснування і до сьогоднішнього дня увесь менеджмент побудований за принципом Тотального Управління Якістю. Систему управління якістю неодноразово сертифіковано на відповідність стандарту ISO 9001, НАССР, на даний час система упарвління якістю сертифікована відпвоідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000 (Системи упарвління безпечністю харчових продуктів, Швейцарія). На підприємстві функціонує власна акредитована лабораторія з контролю якості сировини та готової продукції за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.

 

"Виробництво продукції здійснюється згідно технічних норм, які погоджені Міністерством охорони здоров'я України та зареєстровані в ДП "Івано-Франківськстандартметеорологія". Продукція виготовляється із сировини, яка постачається від контрагентів. При надходженні уся сировина перевіряється за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками. Якщо є якісь відхилення по показниках, то сировину направляють на досушування, додаткову обробку або ж повертається постачальнику, якщо її не можливо довести до відповідних показників безпечності. Наша продукція випускається відповідно до технічних умов, є безпечною і якісною", - пояснює головний технолог виробництва Наталія Пилипенко.

 

Продукція компанії широко представлена не тільки в Україні, але й далеко за її межами: США, Канада, Ізраїль, Алжир, ПАР, Йорданія, Великобританія, Казахстан, Білорусь, Литва, Латвія, Росія, Молдова.

 

На підприємстві сьогодні працює 150 працівників, у сезон, який починається, як правило, з вересня, - до 200.

 

"Ми стараємося оздоровмити наших працівників влітку. Організовуємо конкурси, переможців направляємо на море за свій рахунок", - пояснює керівник.

 

Якість продукції "Екопродукту" підтверджено багатьма почесними нагородами. Компанію визнано "Лідером галузі 2012", Золотою медаллю "Знак якості". Також підприємтсво є переможцем всеукраїнського конкурсу "Кращий вітчизняний товар року", всенародного рейтингу "Бренд року", І-го всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України", національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі", міжнародного конкурсу "Золоті торгові марки України", І-го всеукраїнського конкурсу "Екологічно чисто та безпечно". Вже у 2015 році компанія отримала почесне звання "Лідер якості" та золоту медаль. Національний рейтинг якості товарів та послуг визнав компанію кращою в своїй номінації і нагородив "Зіркою якості 2015".

 

Також у 2011 році підприємство було відзначено дипломом лауреата Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків 2011" в галузі харчова проомисловість.

 

У цеху підготовки сировини відбувається її переробка - побріблення, просіювання, відокремлення домішок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тут сировину досушуютьу спеціальному обладанні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А тут сировина - стає чаєм))) Сировину пакують чи у фільтр-пакет, чи у поліпропіленовий пакет. Увесь процес відточений до найменших деталей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторне обладання дозволяє бути впевненому у якості прордукції

 

 

 

 

 


24.07.2015 5986 6
Коментарі (6)

лилия денега 2015.07.24, 13:01
На тих етапах виробництва, де руками доторкаються до сировини, пакетиків з чаєм, необхідно одягати рукавички, бо ніхто не проконтролює чистоту цмх рук.
Панас Мирний 2015.07.26, 21:11
Купував "Карпатський чай" у пластиковій упаковці отой що "чоловіча сила" ціна його уде чимала, поки не знайшов у чашці з "чаем" кусок смердючого господарського мила (може то й задум такий у виробника був не знаю) але після того не те що сила, апетит впав і більше купувати ці чаї боюся. Тому друзі раджу все таки дивитися на ту суміш що сипите в чашку щоб не проковтнути щось пікантне
Наталия Пилипенко 2015.07.27, 13:28
Шановний Панасе Мирний! Хочу повідомити Вам, що фіточай "Чоловіча сила" виготовляється Продовольчою компанією "Екопродукт" під торговою маркою "Карпатська лічниця" у експрес-пакетах та картонній упаковці. Попрошу Вас, надалі при написані будь яких коментарів, будьте впевнені у своїх висловлюваннях.
Славко Задунайский 2015.07.27, 14:59
Пан Панас коли мив руки сплутав мабуть стакани
Наталия Пилипенко 2015.07.28, 16:28
Шановна пані Лілія! Використання одноразових рукавичок на підприємствах харчової промисловості не є обов’язковим, якщо це не передбачено законодавством. В санітарних нормах та правилах для підприємств чайної промисловості СанПіН 977-72 не вимагається обов’язкове використання рукавичок. У міжнародних стандартах FSSC 22000, IFS зазначено, що для зведення до мінімуму можливості забруднення продукції через брудні руки повинні проводитись наступні попереджувальні заходи: 1. Перед початком роботи повинен бути здійснений контроль щодо наявності у персоналу гнійничкових захворювань рук, різаних ран та чистоти рук. 2. Миття та дезінфекція рук повинна здійснюватись: - перед початком роботи; - після кожної перерви в роботі; - при переході із однієї санітарної зони в іншу; - після контакту із забрудненими предметами; - після відвідин туалетної кімнати (після відвідин туалету руки потрібно мити двічі: в шлюзі, після відвідин туалету до одягнення санітарного одягу та на робочому місці перед початком роботи). 3. Нігті повинні бути чистими та підстриженими. Візуальний контроль за виконанням даних вимог повинен проводитись щоденно перед початком роботи та під час роботи та повинен здійснюватись мікробіологічний контроль якості миття та дезінфекції рук. Хочу також підкреслити, що ТзОВ Продовольча компанія «Екопродукт» з 2011р сертифікована на вимоги міжнародного стандарту FSSC 22000 та має власну атестовану лабораторії по визначенню мікробіологічних показників.
Панас Мирний 2015.07.30, 19:31
А я ще раз кажу що "чай" (суміш сухофрктів, трав і коріння) в якому попався кусень мила був у поліетиленовій упаковці із застібкою-типу молнія такі як на фото вище. Я не закликаю не пити чай а лише дивитися уважно на суміш яку сипете у заварник чи чашку
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1057
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2442
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2068
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2108
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6409 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2404 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

271

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1091

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1131

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1336
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

214
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

549
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2008
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26451
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

510
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10413 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7951
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

494
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

354
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

509
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

581
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1526