Наближається «глобальна катастрофа світового економічного потягу»


Глобальна економіка стоїть перед лицем «аварії потягу» в уповільненому режимі, де Греція є лише першою країною, яка постраждає, заявив на конференції в Мельбурні директор Резервного банку Австралії Уорвік МакКіббін.
Професор МакКіббін розповів, що десятки країн Європи зараз мають борги, що перевищують 60 відсотків їх ВВП. «Японії пророкують борг в 200 відсотків ВВП, Америці - понад 100 відсотків ВВП», - каже він.При нульових процентних ставках ці борги життєздатні, але при 5-відсоткових ставках країни повинні будуть віддавати п'ять відсотків свого ВВП тільки на обслуговування своїх боргів. Це не життєздатний варіант.
«Споживачі і інвестори вже не витрачають, очікуючи підвищення в перспективі процентних ставок. Греції, Португалії та Ірландії потрібно не просто списання їхніх боргів, вони повинні знецінити свої валютні курси на 30-40 відсотків », каже він. «Існує два способи це зробити - або вийти із зони євро, і знецінити (свої валюти) на 40 відсотків, або зробити дефляцію на рівні в 40 відсотків на наступні 12 місяців. Я не вірю, що будь-яке суспільство зможе вижити при 40-відсоткової дефляції, нав'язаної МВФ та ЄЦБ».У міру друкування США все більшої кількості доларів для інфляції своїх боргових зобов'язань, пов'язані з доларом країни на зразок Китаю, Індії та деякі частини Латинської Америки переживуть інфляцію в стилі 70-х років.
«В Індії інфляція 9 відсотків, у Китаї – 6». Пожартувавши, що він, як голова Австралійського Центробанку, не може поширюватися про рівень інфляції та процентну ставку в Австралії, але запевнивша, що вона буде «завжди прийнятною», він попередив, що інфляція буде відчуватися у всьому світі.http://mixednews.ru/


Кількість переглядів - 3050
07.07.2011 11:36
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги