Преса про якісну освіту, медичні ноу-хау, війни проти еротичних масажів та межі для волонтерів

 

Огляд преси за період 16- 22 липня 2015 року.

 

Галичина

 

Примара дефолту. Україною бродить примара дефолту. Громадяни не знають, як поводитись у цій ситуації: готуватись до гіршого, чи повірити запевнянням чиновників, що ця біда їх не зачепить? Сторінка 4.

 

Освіта: перейти від кількості до якості. Днями експерти Інституту розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» організували круглий стіл на тему: «Якою має бути освіта в Івано-Франківську?». Присутній на заході зіступник міністра освіти України Олег Дерев'янкоповідомив, що базовий закон «Про освіту» уряд планує внести в парламент вже у вересні-жовтні, а закон «Про загальну середню освіту» - найімовірніше, наступного року, адже його потрібно ще опрацювати із освітянами на місцях. Сторінка 3.

 

Медичні ноу-хау. Нове медичне обладнання для лікувальної фізкультури та спортивної медицини й сучасні технології відновлення функцій опорно-рухового апарату організму після травм чи відхилень у йог розвитку репрезентували на міжнародній триденній конференції з медико-технічних ноу-хау, що відбулась на туристичному комплексі «Буковель». Сторінка 15.

 

Під ногами в Піднебесної? Або хто виграє від розвороту Росії в бік Китаю. Москва здійснює стратегічний розворот у бік Китаю. Свого часу московські князі впали під Орду, тепер «кремлівські» лягають під «пекінських», і це буде мати важкі наслідки для Росії. Найсмішніше, що головна (якщо не єдина) причина цього стратегічного божевілля – бажання однієї людини всидіти в Кремлі до гробової дошки. Сторінка 19.

 

Галицький кореспондент

 

Мукачівський «котел». Силове протистояння на Закарпатті з людськими жертвами спричинила не просто контрабанда, а дефіцит справедливості в суспільстві. Війна триваєна Сході, а вибухнуло на Заході. У благодатному Закарпатті, яке десятиліттями варилося у власному соку під кришкою місцевих особливостей. Стрінка 5.

 

Велика перерва. Недобудована школа у Назавизові на Надвірнянщині – один із найпроблемніших об’єктів. Замість того, щоб завершити цей довгобуд, його остаточно розкрадають. Сторінка 8.

 

Сусіди протии еротичних масажів. В Івано-Франківську на вулиці Чорновола, 99 оселився чоловічий клуб «VIP». Поки чоловіки вночі ходять туди на еротичні масажі, сусіди цього закладу проводять збори, на яких виступають протии такого сусідства. Сторінка 19.

 

Західний кур'єр

 

Віктор Анушкевичус заступився за ТОВ «Екопродукт». Неоднозначне рішення місцевих органів Фіскальної служби може призвести одне з найуспішніших підприємств в місті до банкрутства, що своєю чергою потягне за собою ліквідацію робочих місць і на вулиці опиняться як мінімум 150 мешканців Івано-Франківська. Сторінка 2.

 

Англійську знати – успіх мати. Президент пропонує оголосити 2016 рік роком англійської мови в Україні. Зі стартом України європейському напрямі наша влада почала активно пропагувати європейські цінності, зокрема знання англійської мови. Сторінка 4.

 

Не по дорозі? Очікуваного об’єднання православних Церков поки що не буде. Київський патріархат розчарований і засмучений таким закінченням чергової – п'ятої за останні 20 років – спроби вести діалог з УАПЦ. Сторінка 15.

 

Репортер

 

Ще один франківець доводить, що його катували в міліції. В Івано-Фраківському міському суді відбулося засідання у справі трьох колишніх правоохоронців. Їх звинувачують у перевищенні влади або службових повноважень. Сторінка 3.

 

Полювання на кротів. Більше року коломийські активісти та місцева міліція боролися з нелегальним вивезенням гравію з Пруту та Пістиньки. Врешті, менш ідейні навіть робили спроби домовитись, а принциповіше таки поїхали воювати. Сторінка 5.

 

Філософ пластику з Гарасимова. Михайло Голоднюк зробив серед свого подвір’я такий собі пластиковий парк атракціонів. Сторінка 14.

 

Межі для волонтерів. Ніяких скриньок у маршрутках, печатка нотаріуса і зрозуміла ціль – Кабмін розказав, як треба збирати допомогу біцям АТО. Сторінка 17


Кількість переглядів - 2029
16.07.2015 12:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ