На Місяці та Марсі помічена інопланетна присутність - зліт НЛО і десятикілометровий тунель (ФОТО)

НЛО взлетает с Луны криво. Словно бы пилот его пьян
 
 
НЛО злітає з Місяця криво. Немов би пілот його п'яний
 
 
 

На знімках, переданих космічними апаратами, видно позаземні об’єкти. 

Невтомний дослідник позаземних пейзажів Джозеф Скіппер (Joseph P. Skipper), знахідками якого дивували вже багато разів, виявив нові дивацтва на фото, переданих космічними апаратами з Місяця і з Марса.

 

Два НЛО на Луне. Снимок Lunar Orbiter 3 с высоты порядка 60 километров

 Два НЛО на Місяці. Знімок Lunar Orbiter 3 з висоти близько 60 кілометрів

 

 

Місячні знімки, що привернули увагу Скіппера, були зроблені зондом Lunar Orbiter НАСА 3. Вони - повна галерея - викладені на сайті Інституту Місяця і планет (Місяця і планет інститут).

 

 На одному з них http://www.lpi.usra.edu/resources/lunarorbiter/frame/?3213, зробленому з висоти 58 кілометрів, і видно загадкові об'єкти: яскрава точка на небі з одного боку, звивиста полоса - з іншого.

 

Аппарат Lunar Orbiter 3

 

Аппарат Lunar Orbiter 3

 

 

В оригінальному вигляді знімок (правий нижній на сторінці сайту) перевернуть - небо знаходиться внизу. Так уже знімав апарат. Скіппер перевернув картинку, щоб виглядала більш звично. Збільшив (ось документальне фото http://www.lpi.usra.edu/resources/lunarorbiter/images/preview/3213_h1.jpg). І став гадати, що ж там "проявилося". Але зрозумілих пояснень не знайшов. І запропонував вважати виявлені дивацтва НЛО, а точніше - інопланетними апаратами.

 

 

 

Извилистый след, оставленный НЛО

 

Звивистий слід, залишений НЛО

 

 

Ближе к концу следа виден какой-то цилиндр. Инопланетный аппарат? Ведь земные - в 1967 году с Луны не взлетали

 

Ближче до кінця сліду видно якийсь циліндр

 

 

Справді, яскрава точка схожа на НЛО. Але вона може бути і який-небудь планетою. Тому й видно так добре в той час, коли зірок взагалі не видно. Маленькі точки, які в правильному порядку розташовані на знімку, це не зірки, а хрестики - своєрідна розмітка кадру, нанесена поверх зображення.

 
 

Але що це за звивиста смуга? Та ще з якимось циліндриком, помітним ближче до кінця. І на початку, до речі, теж видно потовщення, ніби смуга біля поверхні Місяця впирається в якусь споруду.

 

На думку Скіппера, на знімку видно слід від інопланетного зонда, що стартував з Місяця. Але чому зонд так криво полетів? Ними що - п'яний інопланетянин кермував?
 

 Можливо, смуга - це все-таки дефект плівки?

 

Можливо, дехто подумає, що це по ще не просохшій фотокартці проповзла муха? Але знімки робилися з космосу, де мух немає:)) І як виник саме такий дефект, абсолютно незрозуміло.

 

Lunar Orbiter 3 побував у Місяця в лютому-березні 1967 року. Знімав поверхню. Аналізуючи передані на Землю фото, фахівці НАСА вибирали найбільш відповідне місце для посадки "Аполлона-11". Плівка автоматично проявлялася прямо на борту, потім потрапляла в сканер, в якому кожен кадр зчитувався за допомогою промінчика діаметром у кілька мікрометрів. Дані передавали наземним станціям, там вони записувалися на магнітну стрічку, а потім відновлювалися у форматі зображення. Поява "мухи" начебто виключена. Але вона звідкись взялася. І лише на одному знімку.

 

Дивно, але ніде більше на фотографіях з Місяця подібний брак не зустрічається. Хоча там знімали ще два Lunar Orbiter - 4 і 5 - з аналогічною фототехнікою.

 

Раптом це дійсно НЛО, старт якого випадково зафіксував земний апарат?

 

 

Марс. Тунель в тундрі


 

Марс. Район Hebes Mensa. Знімок зроблений в 2010 році з висоти 270 кілометрів (у високій якості дивись тут http://hirise-pds.lpl.arizona.edu/PDS/EXTRAS/RDR/ESP/ORB_017300_017399/ESP_017319_1785/ESP_017319_1785_RED.NOMAP.browse.jpg).

І як тільки Скіппер вгледів на ньому дивну смужку? Можна припустити, що вона - це слід від "склеювання" окремих частин фото, з яких було складено підсумковий і досить великий знімок. Але жодних склеювань немає. Зображення спочатку являло собою одне ціле - вузьку стрічку поверхні Марса.

 

Полоска снимка с тоннелем

 

 Полоска фото з тунелем

 

Дослідник збільшив знімок - плоска постала прозорим тунелем. Власне Скіппер і не сумнівається, що це і є тунель з напівпрозорими стінками, прокладений марсіанами (або прибульцями) для пристрою сполучення між двома базами, розташованими під поверхнею. Може бути це залізна дорога, як у фільмі про Марс "Згадати все" зі Шварценеггером?

Полоска снимка с тоннелем

 

Тунель, до речі, то з'являється на поверхні, то ховається. Дивно для дефекту знімка. Що смуга являє собою насправді, не зрозуміло. Але якщо це тунель, то діаметр його приблизно 20 метрів, довжина близько 10 кілометрів.

Фрагмент тоннеля (повернуто на 90 градусов)

 

 

Еще фрагмент

 

Ще фрагмент

 

kp.ru

 


Кількість переглядів - 11768
06.07.2011 14:04
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво