"Observer": Одесу називають центром європейської секс-торгівлі

Одеса перетворилася на центр торгівлі жінками, звідки вони часто потрапляють в Британію, де працюють повіями. Про це пише британська газета Observer.

За даними газети, саме Одесу називають потужним центром європейської секс-торгівлі, і кількість українок, яких змушують ставати повіями, в 2009 році далі зростала. Журналіст наводить слова представниці благодійної організації, що бореться з торгівлею людьми, яка каже, що гарячий сезон вже розпочався, і до Одеси вже вирушають тисячі жінок, пише "Бі-Бі-Сі".

Когось з них ошукують, пропонуючи роботу в офісах або на подіумі, а хтось просто не має іншого вибору, пише видання. Автор зазначає, що нові особи на одеських вулицях з'являються щодня. Багато хто з них приїжджає з віддалених селищ Молдови та невизнаного Придністров'я, бо там немає можливості знайти роботу.

До торгівлі людьми залучено багато осіб, з-поміж них - і міліція, і прикордонники, пише журналіст і наводить слова однієї з жінок, яка розповідає, що платить міліції 50 гривень за ніч роботи. Інші - скаржаться на побиття, на яке міліція нібито закриває очі.

У благодійної організації "World Hope Ukraine", яка витягує з одеських вулиць дівчат-підлітків, розповідають про спроби продати дівчину з одеського дитбудинку. Жінок різними способами вивозять з Одеси: по морю до Європи чи Туреччини, потягом до Росії.

Автор статті припускає, що доступ на ринок торгівлі жінками має будь-який іноземець, наводячи себе як приклад: журналіст описує, як легко знайшов двох дівчат, які готові були вирушати в Британію на роботу, не уточнюючи, про що саме йдеться.

На думку британського журналіста, зупинити потік торгівлі людьми з України до Британії можна в рамках двосторонньої співпраці, яку Лондон вже ефективно застосовував у випадку з Бухарестом.

Але, як наголошує автор, планів співпрацювати так з Україною поки що немає. В одеських організаціях, які борються з торгівлею людьми, журналісту сказали, що з ними ніколи не зв’язувалася британська поліція.

Як повідомлялося раніше, майже 20% українських студентів готові заробляти гроші проституцією. Згідно з даними дослідження, у Києві про роботу в секторі секс-послуг замислюються 18,5% студентів, а в Парижі - 29,2% студентів.

 

holosua.com


Кількість переглядів - 6645
05.07.2011 19:22
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво