Собака чи чупакабра?

Скелет невідомої істоти, який знайшли у Валківському районі Харківської області,потрапив в руки біологів Харківського національного університету ім. Каразіна. Тут на повному серйозі вважають, що це звичайна собака, але довести на практиці ... не можуть!Харківське агентство АНТ пише 21 червня, що до з'ясування істини підключилися й учасники харківського гурту "Космопошук". Сергій Петров - один з її активістів.

 

Аномальна подія вперше з'явилася в Харкові навесні минулого року - на Баварії, де відбулась кривава розправа над п'ятнадцятьма кроликами-велетнями, знівичино клітки тварин і страшенно налякно собак і людей.

Пізніше те ж саме сталося в Дергачах, але з меншими жертвами. Новий слід так званої міфічної чупакабри з'явився у Валківському районі - косарі знайшли скелет з величезними іклами і нестандартного розмірами кінцівками. Щоб з'ясувати, чи дійсно ці останки належать загадковому чудовиську, піонери «Космопошуку» привезли скелет на кафедру зоології біологічного факультету ХНУ.

Сергій Петров, учасник гурту "Харків-Космопошук": «Ідентичні істоти були знайдені у Волинській області і в Криму. Там також скелет був схожий на те, що ми бачимо, і не мав передніх кінцівок".

Біолог з 25-річним стажем, Тетяна Атемасова разом з колегами, дуже уважно проаналізувавши скелет, відзначила, що це ссавець досить великих розмірів, досить похилого віку. Ознак того, що кістки належать вовку, лисиці, або гібриду собаки-вовка фахівці не виявили. Їх вердикт, хоча й із застереженням - не на всі 100 відсотків, звучить так.

Тетяна Атемасова, старший викладач факультету біології ХНУ: «Це звичайна собака, це пес всіх порід, коли багато намішано різних ознак, тобто безпородний».

Щоб бути впевненими у своєму аналізі, харківські біологи готові відправити шматочки скелета на молекулярний аналіз ДНК, проте це можуть зробити тільки європейські колеги. Тим часом активісти «Космопошуку» готують нічну варту на Баварії, де знову, за словами місцевих жителів, ночами чути несамовиті крики.


Кількість переглядів - 11014
05.07.2011 18:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги