На Прикарпатті розвиватимуть приватні мисливські господарства

В Івано-Франківській області розвиватимуть приватні мисливські господарства. Про це повідомив у суботу в Косові на колегії Івано-Франківської облдержадміністрації губернатор Михайло Вишиванюк.

 

«Там, де є уже приватні мисливські господарства, хай будуть. А де немає ще – оголосити конкурс на передачу в користування приватним мисливським господарствам вільних мисливських угідь», - доручив він обласному управлінню лісового і мисливського господарства.

 

М.Вишиванюк звернув увагу на необхідність використання потенціалу мисливських господарств для сприяння розвитку туризму, відновлення звірів у мисливських угіддях, розвиток рибальства, інформує УНН.

 

Колегія облдержадміністрації також доручила обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) до 1 вересня 2011 року реорганізувати районні організації УТМР в юридичні особи та до 1 жовтня 2011 року - сформувати спеціалізовані базові мисливські господарства з розведення водоплавної дичини, фазанів, оленів благородних та плямистих.

 

Облуправління лісового і мисливського господарства має розробити положення про надання в користування мисливських угідь на конкурентних засадах, організувати 3 дослідно-показові мисливські господарства тощо.

 

Нині на території Івано-Франківської області веденням мисливського господарства займаються 35 користувачів мисливських угідь на площі 989 тис. га, з них 15 лісогосподарських підприємств облуправління лісового і мисливського господарства на площі 407,7 тис. га, 8 організацій УТМР – 446,7 тис. га, 12 приватних підприємств – 134,6 тис. га.

 

У 2010 році затрати на ведення мисливських господарств області становили 3,093 млн. грн, надходження від них – 1,619 млн. грн.

 

За даними облуправління лісового і мисливського господарства, всі мисливські господарства в області є збитковими.


Кількість переглядів - 681
04.07.2011 09:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах

Яв Назар
Леґал Леґо

27.09.2015 18:10

Легалізувати проституцію? Нардеп від «Самопомочі», однак, забув уточнити в своєму мегаглобальному проекті - де: у Верховній Раді загалом, чи винятково в його партії.

Переглядів - 556Коментарів - 2

Дмитро Корчинський
Що показав арешт Мосійчука

19.09.2015 21:57

Окрім Ложкіна та Гройсмана, всі інші союзники президента - ситуативні. Навіть Шокін. Майдан переміг занадто недавно. 
Президенту дедалі більше доведеться спиратися на людей путіна - Кучму й Медведчука, Кернеса й Вілкула...

Переглядів - 1536Коментарів - 0

Яв Назар
Законопрожект…

18.09.2015 23:25

Чи прийняття з подальшим впровадженням в дію закону про «Державне фінансування політичних партій» змінить положення «олігархізації політикуму» на всіх щаблях їм, олігархам,  у мінус? 

Переглядів - 567Коментарів - 0
Всі блоги
Україна і світ