Орендну плату за земельні ділянки в Калуші збільшили

На черговій сесій міської ради серед інших питань розглянули і питання «Про порядок розрахунку орендної плати за земельні ділянки у Калуші» - повідомляє briz.if.ua.

 

Депутати ніяк не могли знайти консенсус у нових коефіцієнтах, які діятимуть з 1 січня наступного року. Підприємці намагалися знизити ставки, інші народні обранці висловлювалися за збільшення, оскільки це додаткові надходження до місцевого бюджету.

 

Загалом новий порядок розрахунку орендної плати за земельні ділянки було затверджено поіменним голосуванням. Отож, за використання земель для сільськогосподарського призначення ставки орендної плати залишились без змін.

 

Для всіх інших коефіцієнти збільшено: для підприємств, які займаються виробничою діяльністю, - на 33 %, для торгових центрів, супермаркетів, магазинів, кафе, ресторанів, продовольчих і промислових ринків та платних автостоянок - на 75 %, а от банкам, фінансовим та кредитним установам і офісам ставку збільшили в два рази.

 

Власникам аптек, аптечних кіосків чи тимчасових торгових об’єктів також доведеться платити приблизно на 30 % більше. Проте найбільше дісталося автозаправним станціям, адже для них коефіцієнт орендної ставки зріс більш ніж утричі.


Кількість переглядів - 3375
04.07.2011 06:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
buy christian louboutin shoes | 25.03.2014 15:07good articles
buy christian louboutin shoes http://buychristiannlouboutin.com

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво