Відбулася сесія Коломийської міської ради

30 червня 2011 року в залі засідань міської ради відбулась сьома сесія Коломийської міської ради шостого демократичного скликання.

На початку сесії голова міської виборчої комісії Д.Рєзнік повідомила про те, що депутат Коломийської міської ради Ярослав Андрійович Острук звернувся до міської виборчої комісії із заявою про дострокове припинення своїх депутатських повноважень з об”єктивних причин. Тому, як заявила голова міської виборчої комісії Д.Рєзнік, депутатом міської ради шостого демократичного скликання стає наступний за виборчим списком політичної партії ВО “Батьківщина”, тобто Роман Юрійович Бортейчук.

Після озвучених 19 депутатських запитів сесія приступила до розгляду питань порядку денного.

Заслухано інформацію начальника фінансового управління міської ради Бакай Ганни Дмитрівни про уточнення міського бюджету на 2011 рік.

Начальник управління оподаткування доходів фізичних осіб Коломийської ОДПI О.Жураківська доповіла про запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за що було проголосовано більшістю голосів депутатів міської ради Це рішення буде опубліковано в місцевих ЗМІ та на веб-сайті міської ради.

Заслухано інформацію начальника відділу у справах молоді та спорту міської ради Колесника В.Л. Про хід виконання міської програми підтримки сім’ї на період до 2010 року. Інформацію взято до відома і попереднє рішення міської ради стосовно цього питання знято з контролю.

Секретар міської ради Ярослав Гошій доповів про план роботи міської ради на друге півріччя 2011 року, про доповнення до Регламенту міської ради шостого демократичного скликання, про внесення доповнення до Положення про відділ організаційно-аналітичного забезпечення. та про розгляд протесту прокурора м.Коломиї щодо скасування рішення Коломийської міської ради “Про Звернення Коломийської міської ради “9 Травня - День пам’яті” (який депутати міської ради одностайно відхилили).

Депутати затвердили протокол №1 засідання комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Коломиї” від 25 травня 2011 року та вирішили присвоїти звання “Почесний громадянин міста Коломиї” колишньому директору КСК “Локомотив” Федоровичу Петру Івановичу за значний особистий внесок та заслуги перед Коломийською громадою у справі розвитку фізичної культури і спорту (посмертно).

Затверджено Положення про комісію щодо звільнення громадян від оплати за надання соціальних послуг та затверджено її склад.

Депутати надали дозвіл управлінню житлово-комунального господарства Івано-Франківської обласної державної адміністрації на виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву установок доочистки води для питних потреб у кількох закладах освіти, затвердили Статути Коломийської ЗОШ №7 та Коломийського дошкільного навчального закладу “Сонечко”.

Прийнято рішення про надання в оренду об’єктів комунальної власності та встановлено ставку орендної плати за орендовані приміщення для громадських організацій та політичних організацій в розмірі 3% від експертної оцінки. Встановлено розмір орендної плати на нежитлові приміщення для громадських організацій інвалідів в розмірі 1 гривня на рік.

Надано дозвіл на проведення комерційного конкурсу про передачу в оренду нежитлового приміщення по вул.Мазепи 274-а для здійснення культурно-спортивних розважальних заходів.

Депутати вирішили утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи комунального підприємства “Коломиятеплоенерго”, припинити шляхом ліквідації юридичну особу - комунальне підприємство “Житлотеплосервіс-2” , дали згоду на визнання банкрутом комунального підприємства по експлуатації житла, внесли доповнення до Статуту комунального підприємства “Полігон-Екологія”. Додатково розглянуто питання про передачу видатків на виконання делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я, передбачених по нормативах розрахунків на охорону здоров’я для міського бюджету Коломийській районній раді. Прийнято рішення укласти договір з Коломийською районною радою про передачу видатків на виконання делегованих державних повноважень у сфері охорони здоров’я з відповідними коштами у розмірі сто відсотків, передбачених по нормативах розрахунків на охорону здоров’я для міського бюджету на 22012 рік.

Розглянуті і прийняті рішення по земельних питаннях.

Всього на сесії прийнято 72 рішення.


Кількість переглядів - 3507
04.07.2011 06:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ