Прикарпатські пенсіонери не бажають отримувати пенсії через банківські установи

Результати перевірок у територіальних управліннях Фонду у І півріччі з питань пенсійного забезпечення та вдосконалення окремих напрямків цієї роботи розглянуті на колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

 

Заступник начальника Головного управління — начальник управління пенсійного забезпечення Роман Берчак проаналізував помилки, які допускали спеціалісти управлінь Фонду у Верховинському, Галицькому, Калуському, Косівському, Надвірнянському, Рогатинському, Снятинському, Тисменицькому районах і містах Івано-Франківську, Калуші, Коломиї та Яремчі при веденні справ з призначення, перерахунку та виплати пенсій.

 

Особливу увагу на колегії було приділено питанню залучення пенсіонерів до виплати пенсій через банківські установи, оскільки за цим показником наша область, на жаль, серед гірших і не дотягує до середньодержавного показника на 10 відсотків.

 

Це один із важливих резервів оптимізації видатків Пенсійного фонду для Івано-Франківщини, яка, до речі, перебуває на дотації з виплати пенсій.


Кількість переглядів - 3155
01.07.2011 21:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги