Преса про гроші з ломбарду, черги у садках, франківські "закони джунглів" та КВН у Калуші

 

 

Огляд преси за період 11 - 18 червня 2015 року.

 

Західний кур'єр

Зуби на полицю... у ломбард. Банки споживчих кредитів майже не видають, а кому пощастить, той мусить сплачувати щедрі відсотки. А якщо гроші потрібні терміново? У подібних ситуаціях виручить ломбард. Було б що туди нести. Де можна взяти "живі" гроші дізнавалися журналісти ЗК. Сторінки 14 - 15.

 

Захист у нападі. Адвокат звинуваченого у державній зраді руслана Коцаби дала інтерв'ю ЗК. Монтян про перспективи у суді, свідків, хунтят, відносини України і Росії. Сторінка 5.

 

Підрізані крила Прикарпаття. Свого часу на франіквсьокму летовищі ні вдень, ні вночі не стихав шум двигунів. Іторія і сучасність Івано-Франіквського аеропорта у ЗК. Сторінка 16.

 

Репортер

Як жити далі? Ідеї є. Минулої суботи у Франківську відбулася TEDx-конференція - рецептами кращого житт япід соусом гумору т аоптимізму ділилися неординарін люди сучасності. Сторінка 5 Репортера.

 

Садок вибирає дітей. Про черги до садочків писали й раніше, бо то був жах. Зараз ніби тихо, але… Записали дівчинку два роки тому, а потім місце зникло. У Репортері - сторінка 4.

 

Якщо вкусила змія. На Прикарпатті останніми днями почастішали випадки зміїних укусів. Чи то змій стало більше, чи то люди недобачають. Читайте в газеті, як допомогти собі самому, якщо вас вкусила змія, і чого точно робити не можна.

 

Галицький кореспондент

Закон джунглів. 29 травня після штовханини між студентами в одного із них, як він сам стверджує, зникли 4500 доларів США. Працювали слідчі, проте хлопець і до тепер не знає, де його гроші. Деталі - сторінка 6 ГК.

 

Метал, що звучить крізь віки. У Гошівському монастирі відбувся перший Міжнародний фестиваль карильйонного і дзвонарного мистецтва. Сюди з'їхалися дзвонарі з України, Польщі, Бельгії та Росії. Виконували не лише традиційні церковні передзвони, але й народні та класичні композиції. Сторінка 16.

 

Пошуки кайфу в нетрях інтернету. Щоби купити наркотики, не треба шукати дилерів. Досить зайти в Інтернет і ввести в пошуковій системі назв убажаного продукту. На деяких сайтах пропонують практично все. Але чи спарвді так легко купити цю отруту і куди в такому разі дивиться міліція. Сторінка 8.

 

Вікна

Фермер Андрій Дуриба: Добре, що я натрапив на «Украгролізинг» і тепер маю чистий спокій. Перевагу державної програми допомоги виробникам сільськогосподарської продукції, яку втілює в життя НАК «Украгролізинг», відчув на собі молодий фермер із села Завадка Андрій Дуриба. Його фермерське господарство «Овен» займається землеробством. 31-річний юрист за освітою Андрій Дуриба зізнається, що йому бракує агрономічних знань, хоча й у процесі роботи він поступово набуває кваліфікації і механізатора, і економіста, і агротехніка.

 

Для Станіслава Стовбана виготовили протез, який витримує стрибки із парашутом. У житті «кіборга» з Калуша Станіслава Стовбана відбулися одразу дві важливі події: військовий, який під завалами Донецького аеропорту втратив ногу, почав ходити, а Петро Порошенко нагородив його орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Нині Станіслав Стовбан — у київському центральному військовому госпіталі. На часі — виконання двох обіцянок: кинути палити та приїхати додому — після того, як «стане» на ноги.

 

Олександр Куровський: «Дев’ять із десяти людей у Калуші — все-таки посміхаються». Кілька років у Калуші не було КВК. І ось – сюрприз: студенти самотужки відроджують «веселу» і «кмітливу» Лігу. У суботу , 20 червня, у ПК «Юність» відбудеться фестиваль КВК «ЖУК». Вхід – вільний. Початок — о 18.00. До участі запрошені команди зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Калуша та інших міст Західної України.


Кількість переглядів - 2117
18.06.2015 10:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги