На ДВК № 7 втік член виборчій дільниці, який хотів видати бюлетень особі із чужим паспортом

За попередньою інформацією зараз цю особу оголосили у розшук. Член даної ДВК від Народної партії України, ім’я та прізвища якого поки не зазивають, намагався видати виборчі бюлетні особі із чужим паспортом.

«Робота одного із членів ДВК викликала у мене підозру, коли підійшла до нього, коли він видавав виборчий бюлетень, то побачила, що фотографія виборця у паспорті, який він подає відрізняється. Член ДВК не звернув увагу на паспорт, цей виборець підписався вкінці листка не відомо під яким прізвищем. Член ДВК видав йому бюлетень, у цей момент я зловила його за руку. Член ДВК відмовився показувати підпис виборця. Потім зник», – повідомив кореспонденту «Фіртка» спостерігач на даній ДВК. Просився не вказувати прізвища.

Порушника затримала слідчо-оперативна група. У момент отримання бюлетеня він намагався передати чужий паспорт іншій молодій людині. Спостерігачі на цій ДВК помітили, що у цей момент із приміщення вийшло, не проголосувавши близько 20 невідомих осіб.

На ДВК № 7 зареєстровано понад 3 тис. виборців, станом на 21.00 год. проголосували всього близько 30% виборців. Причина великі черги.


Кількість переглядів - 2981
31.10.2010 22:05
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло