Франківський гурт "MAUT" презентував дебютний альбом (фото+відео)

 

 

Івано-Франківський експериментально-прогресивний колектив «MAUT» презентував свій перший повноформатний альбом «BlackSwift» (з англійської – «чорний стриж»).

 

У нього ввійшли шість повноцінних треків та сім об'єднуючих композицій, записаних упродовж літа-осені минулого року, пише ГК.

 

Шість основних пісень розповідають шість різних історій. Альбом вирізняється своєю концептуальністю. Всі треки – різні за змістом, але поєднані однією ідеєю. Музика «MAUT» побудова на метафоричному сприйнятті світу.  

 

У вівторок, 9 червня, в «Urban Space 100» відбулася прес-конференція гурту «MAUT».

 

Довідково: «MAUT» – експериментал-прогресив-метал гурт із Івано-Франківська. Колектив був сформований у 2007 році, але діяльність його у теперішньому форматі почалася приблизно в 2012 році. Кілька синглів були випущені в 2013 році, а на початку 2014 року випустили демо-EP.

 

Гурт взяв участь у кількох конкурсах для виступу на українських фестивалях – поки що не дуже успішно, оскільки їх матеріал дуже відрізняється від того, до чого звик пересічний слухач. Тому вирішили стати гуртом, більш орієнтованим на західну аудиторію.

 

З 2012 року хлопці експериментують зі звуком, і їхній стиль змінюється від пісні до пісні. Під час прослуховування останнього EP слухач має нагоду потрапити в інший звуковий вимір. Різноманітність електронних звуків, змішаних із ембіентним вокалом і жорсткими металевими гітарними рифами, із цікавими барабанними малюнками і грувовими басовими лініями створюють дивне поєднання, яке ви не знайдете більше ніде.

 

До речі, на живих виступах хлопці дивують чудернацькими костюмами та деколи незвичною сценічною поведінкою.

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Енергійний рок-гурт O.Torvald презентував в Івано-Франківську свій новий альбом (фото)


Кількість переглядів - 2021
09.06.2015 14:43
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло