Депутати-"свободівці" звітувались перед іванофранківцями

Толоки, боротьба з хаотичною забудовою, контроль рішень міськвиконкому, робота з виборцями, патріотична діяльність та пропагування української сім’ї.

 

Такими з листопада 2010 по червень 2011 року були основні віхи діяльності депутатів від фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді, озвучені секретарем міської ради Русланом Марцінківим під час зустрічі депутатів-«свободівців» з громадськістю центральної частини Івано-Франківська.

 

Зі слів пана Марцінківа, важливим показником депутатської діяльності його однопартійців стало звільнення з посади головного архітектора обласного центру Ігоря Гаркота, якого «свободівці» вважають винним у хаотичній забудові міста.

 

З цією метою, їм навіть довелося ініціювати ліквідацію міського управління архітектури та містобудування та створення на його базі нового департаменту, куди пан Марцінків пообіцяв набрати чесних сумлінних працівників. Секретар міськради також нагадав про роль його фракції в усуненні з посад і інших неугодних «Свободі» чиновників: екс-керівника КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Романа Шестопалова – «донецького директора, який приїхав в Івано-Франківськ з метою довести водоканал до банкрутства», та директора КП «Івано-Франківськліфт» Мирослава Федорина, який ще працює, проте буде заслуханий на найближчій сесії, «бо він дозволив собі відключити на один день ліфти».

 

Сподвижники О.Тягнибока також не оминули присвоїти собі заслуги фінансування деяких проектів, що впроваджуються в Івано-Франківську для покращення життя простих людей. Зокрема, як виявилось, кошти на створення відкритого вчора при Івано-Франківській ДПІ Центру обслуговування платників податків були практично «вибиті» з бюджету представниками міської «Свободи».

 

Знаковим моментом патріотично-іделогічної діяльності депутатів-«свободівців» Руслан Марцінків визначив висловлення ними «своєї принципової позиції» 9 травня. Для підсилення ефекту учасникам зібрання навіть продемонстрували відеоролик з виступом Олега Тягнибока, де останній пояснив партійне бачення подій 9 травня. Плани щодо демонстрації вказаного відео, вочевидь, стали однією з причин поширення серед мешканців Івано-Франківська чуток про участь у зібрання самого О.Тягнибока.

 

Окремо слово було надано для звіту представнику фракції ВО «Свобода» в обласній раді Ігорю Шевчуку. Проте звіт останнього переважно звівся до переліку позитивних моментів діяльності голови облради, лідера обласної «Свободи» Олександра Сича і було не зовсім зрозуміло, чим же в раді займаються решта «свободівців».  

 

Правда.if.ua


Кількість переглядів - 9956
28.06.2011 11:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (8)
michael kors factory outlet | 04.03.2014 04:48thanks for share!
michael kors factory outlet http://michaelkorsioutlet.org
ДЛЯ КУКА | 28.06.2011 19:32Мої шанування і повага за останній запис. Закрив рота всім подібним "франківцям". Тай про львівських теж правда. кук | 28.06.2011 19:07До Франківця.
Думаю, таки дещо зробив. Працюю, сплачую податки, оплачую прибирання закріпленої за фірмою ділянки. Роблю, що можу на своєму місці. Не обдурив нікого, не тягну з бюджету за відкати бабло, не вимагаю чужих грошей за "рішання питань". Тому як мешканець маю право спитати в тих, хто дещо пообіцяв в обмін за наші голоси - і у свободівців і в інших - що вони зробили для міста? Чи вони працюють на львівських авторитетів з смішними погрємухами і на себе, чи таки на громаду? І такі звіти мене зовсім не переконують.
Пан франківець | 28.06.2011 16:26А шо ви всі зробили доброго для Івано-Франківська крім того що всіх по обсирали на сайті. Кук | 28.06.2011 14:27До 12:30
Не знаю, хто там "ми", які хочуть ржати і обрали свободівців... Я за них не голосував, як і не відчуваю хворобливого бажання постійно ржати. Але коли смішно - ну так, природно, хочу сміятися, бо ці франківські діти Пупса таки смішні. Як і наївні члени їхнього фанклубу. Бо тільки дууууже наївні можуть сподіватися, що керовані і куровані власником казино і прихильником бентлі та феррарі наші свободівці прийшли у раду боротися за права "титульних" пересічних. за детальнішою інформацією - до Марцінківа. хай розкаже на якомусь "звіті", це йому не про "патріотичну діяльність" лапшу вішати перед камерами :)
Сич | 28.06.2011 14:17Не стріляйте в музиканта віг грає як вміє. Це я про "Сіроманця" ну треба ж мене особисто і нашу політ силу піарити.
Щодо секретаря міськ ради то хочу його зиро пожаліти. Він такий гарячий і палкий діяч, але після всіх героїчних звільнень і реорганізацій (родина гаркотів велика, одного попустили іншого підтягнули), незважаючи на роздані обіцянки, залишився на узбіччі фінансових потоків, звичайно не зовсім чисти. Все підгребли, а точніше взяли під контроль, "нічні вар"ти" та їх давнішні фінансові спонсори. Тому пане Руслане, мій любий побратиме, Вам залишається все те ж. як колись давно сидіти і лопатити папери. Памятаєш, як це було в Нашій Україні, коли тебе закривали на цілу ніч, а ми тихо рохходились по домах. Але тепер ти секретар ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКО РАДИ, а ми прості власники бізнесу і незважаючи на наше давнє знайомство домовляємось не з тобою.
Куку | 28.06.2011 12:30От наша біда в тому, що ми хочемо ржати замість тогоґ. щоб впрягатись і реально допомагати владі,яку ж ми і вибрали. Якби ми стали в спртив, коли забудовують майданчики нашим дітям або будують вежовці на таких п,ятачках, де не те, щодвора немає, авзагалі балкони нависають уже не над тротуарами, а над дорогою то може був би якийсь Кук | 28.06.2011 12:00Спсибі, поржав. "патріотична діяльність", "контроль рішень виконкому", в якому купа свободівців, "пропагування сім'ї" - це про що взагалі?

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги