Івано-Франківськ: 80% з усіх діючих ліфтів не працювали

До такого кардинального кроку вдалися працівники Івано-Франківськ ліфту. Які через борги із зарплат просто не вийшли на роботу.

Невиплати чималі - перед працівниками заборгували близько трьохсот тисяч гривень. Люди без грошей живуть не перший місяць. На підприємстві нерідко працюють цілими сім`ями. Тож не те, що на оздоровлення, на їжу не вистачає - бідкаються працівники підприємств.

“На їжу нема, а у нас сім’я, діти”, - каже працівниця КП "Івано-Франківськліфт" Ольга Лило.

“Івано-Франківськліфт” - збиткове, виживають за рахунок дотацій - кажуть у підприємстві. Тож борги із зарплати проблема не нова. Аби змінити ситуацію вже неодноразово піднімали питання про підвищення тарифів. Крім того кажуть керівники підприємства - 420 тисяч гривень їм боргують жеки, а дотацій від міськвиконкому наразі не має.

“Тарифи не було піднято, а міська рада не виділила дотацій в зв’язку з не підняттям для покриття різниці витрат для обслуговування ліфтів”, - каже директор КП" Івано-Франківськліфт" Мирослав Федорин.

Найбільше постраждали, як завжди мешканці. Серед яких і ті, хто справно оплачують всі комунпослуги. Жителі багатоповерхівок сьогодні обривали телефони “Івано-Франківськліфту” та намагалися пристосуватися до піших підйомів.

“Проблемно, ми вже старі люди. Тільки приїхали з городу. Ліфт виключили, ноги болять”, - каже мешканка міста Неля Савчук.

“Я вже третій раз йду то на шостий поверх, то на дев’ятий поверх з таким сумками. Дуже важко”, - каже мешканка міста Любомира Самега.

У мерії заспокоюють ліфти працюватимуть, кошти перерахують, принаймні частково. Однак вирішити дану проблему повністю наразі не вдасться.

“100 тисяч знайдемо. Але воно так, поправляємо, покращується, потім знову за місяць-два нарощується борг”, - каже заступник міського голови Івано-Франківська Микола Саєвич.

За ситуацію, що склалася у мерії не знімають відповідальності із директора “Івано-Франківськліфту”. Тому, як вихід - бачать заміну очільника підприємства.


Кількість переглядів - 2564
24.06.2011 17:59
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ