Преса про івано-франківську архітектуру, ринок сексуальних послуг і брудні пляжі

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 17 по 23 червня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

В Івано-Франківську шукають кандидатуру на посаду головного міського архітектора. Про його пошуки читайте в першосторінковому матеріалі «Безголова архітектура».

Чимало українських вишів запрошують абітурієнтів на навчання, не маючи відповідних ліцензій. Як вберегтися від шахраїв, на 4 сторінці під заголовком «Університет без дипломної освіти».

У четвер, 23 червня, майже 7 тисяч прикарпатських держслужбовців відзначатимуть професійне свято – День державної служби України. «ГК» поцікавився, як жилося й працювалося чиновникам Галичини століття тому. Виявляється, за хабарництво могли й розстріляти… «Слуги народу: як жили й працювали державні службовці в Станиславові 100 років тому» на 6 сторінці.

Минулої суботи урочисто відкрився «Пасаж Гартенбергів». Помпезна будівля, безумовно, стане туристичною родзинкою міста і улюбленим місцем відпочинку франківців. Аде от сама назва будівлі – «Пасаж Гартенбергів» - цілковитий конфуз. Про це на 18 сторінці під заголовком «Замість Пасажу Гартенбергів – «Садова гора».

Щоб потрапити у зал урочистих подій при Івано-Франківському міському РАЦС, молодятам та усій весільній компанії треба здолати чимало незручностей. Дорогою до залу, який розташований на 3 поверсі торгового центру, доводиться не раз переводити подих. І дивуватися абсурду, на який перетворюється одна з найважливіших подій у житті людини. «Крута стежина до сімейного щастя» на 19 сторінці.

 

Репортер

Ужу з 1 вересня українським жінкам мають почати збільшувати пенсійний вік, а всім загалом – необхідний трудовий стаж. «Старість відкладається» - першосторінковий матеріал тижневика.

Людиною тижня за версією «Репортера» став народний депутат від «Батьківщини» Дмитро Шлемко. Нардеп заявив, що члени «Батьківщини», аби відстояти Юлію Тимошенко, готові йти до Києва навіть пішки. Але не порахував, що доведеться бігти за  рекордним графіком.

Міністерство освіти не перестає «тішити» своїми новаціями. Тепер взялися за школярів. Заступник міністра Борис Жебровський повідомив, що навчання у дві зміни – це вчорашній день, і за рік-два всі школярі мають сісти в одну. Детальніше на 4 сторінці під заголовком «Школи до одної зміни не готові».

Зняти, замовити, купити. Знайти собі трохи тілесного задоволення нескладно навіть у Франківську. Про ринок сексуальних послуг в Станиславові читайте на 6 сторінці в тексті «На ринку тіла».

 

Західний Кур’єр

Літо в розпалі… Більшість іванофранківців, які не поїхали відпочивати на різного роду курорти, проводять вільний час біля міських водойм. Але з кожним роком такий відпочинок стає проблемнішим через зростаюче забруднення відпочинкових зон. «На відпочинок до… сміттєзвалища?» - матеріал на першій шпальті газети.

Нещодавно в.о. директора ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»  міський голова Віктор Анушкевичус призначив Руслана Гайду. Про те, яким шляхом розвиватиметься «Теплокомуненерго», як відбувається підготовка до опалювального сезону і здійснюватиметься модернізація підприємства, коли відновиться гаряче водопостачання і чи зростатимуть тарифи на тепло, Руслан Гайда розповів у своєму першому інтерв’ю, яке він ексклюзивно дав «Західному кур’єру» на 4 сторінці.


23.06.2011 1091 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

844
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2358
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2042
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2064
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6266 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2356 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

227

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1050

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1029

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1298
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

150
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

513
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1976
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26403
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

462
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10381 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

467
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

320
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

471
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

544
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1487