На Вінничині прибульці залишили на полях кола

18 червня 2011 близько 3 годин ночі жителі села Кордишівка Вінницького району Вінницької області бачили непізнаний літаючий об'єкт.

 

На ранок на передбачуваному місці посадки знайшли класичні "кола на полі". Люди, які бачили НЛО, кажуть, що об'єкт мав сісти в поле з пшеницею близько села.

 

За їхніми словами, в цей час на полі працювали трактористи. Що було далі, про це пише Тетяна Щербатюк 21 червня в виданні "Газета.ua".

 

"Обприскували чимось пшеницю. Побачивши НЛО, бігли. Може, воно б і сіло на поле. А так тільки штирі якісь втикнуло в землю і полетіло. Трактористи злякалися НЛО, а прибульці злякалися трактористів. Краще б тихенько поставили трактори і дивилися ", - Кажуть у селі люди.

 

НЛО залишило великий 15-метрове коло прим'ятої пшениці і 8 маленьких навколо. Раніше такого тут ніхто ніколи не бачив. Селом ходять різні версії і гіпотези.

 

"Велике коло - завбільшки з будинок. І таке рівненьке, наче його циркулем намалювали. Я якраз виходила з дому в цей час, то шлунок розболівся. Чую якийсь гул, немов літаки сідають. Кругом будинку тремтіли. І сяйво з'явилося. Я як глянула - думала, що кінець світу настав, відразу побігла до хати. То вже нічого більше не бачила. І гулу не було чути ", - розповіла місцева Зоя Андрейчук.

 

У селі розповіли, що на наступний день приїжджали військові, брали проби грунту з місця, де розташувалися кола. Всі впевнені, що це прилітали прибульці.

 

"До нас щодня приїжджають, фотографують ті кола. Вже замучили нас запитаннями про НЛО ", - зізналися селяни села Кордишівка, що опинилися в ці дні в центрі уфологічного уваги.


Кількість переглядів - 9535
23.06.2011 12:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
buy fendi | 27.03.2014 10:47good articles
buy fendi http://buyfendi-online.org
Alien | 24.06.2011 12:56^^Люди, які бачили НЛО, кажуть, що об'єкт мав сісти в поле з пшеницею близько села.^^

Я так і не зрозумів, що бачили люди - НЛО чи трактористів, які як почали тікати в 3 часа ночі 18 червня й мабудь досі біжать, тому що замість них про подію розповідая добродійка в якої вчасно розболівся живіт...

ОБНОН | 24.06.2011 11:00І це все відбувалось вечором після вдалого збору врожаю коноплі та маку.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло