Чупакабра загризла 13 кролів і поскладала їх у рядок

У ніч на неділю в селі Зоря Рівненського району невідома тварина вбила у господарствах місцевих жителів 13 кролів та 4 індиків.

Налякані селяни вважають, що збитків завдала чупакабра.

"Такого в нашому селі ще не було, що б за ніч стільки живності пропало. На вулиці Франка в пенсіонера Миколи Гелешка щось вбило 8 великих кролів. Кожен по 3-5 кг. Перегризло шиї й поскладало на землі в рядок. Не можу зрозуміти як воно відкрило клітки", - розповів сільський голова Зорі Анатолій Гуз.

У господарстві ще двох пенсіонерів на сусідній вулиці невідома тварини вбила 5 кролів і 4 індиків. Селяни вранці зателефонували голові сільради, а той одразу викликав міліцію, працівників МНС і ветмедицини району.

"Мертвих тварин ветеринари забрали на дослідження. Вони не вірять, що живність повбивала чупакабра. Кажуть, що таке накоїла хвора на сказ лисиця, чи собака. Може ще росомаха", - сказав сільський голова.

У березні таємничий звір у господарствах жителів П’ятигір і сусіднього села Глинськ Здолбунівського району убив і випив кров у понад півсотні кролів. Він напав на двох місцевих жительок. Потерпілі бачили тварину й стверджують, що то була чупакабра. Тоді на таємничу тварину протягом тижня полювали мисливці й районна міліція. Вони влаштовували засідки й облави, але чупакабри не впіймали.

 


Кількість переглядів - 3903
19.04.2010 18:12
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги