Шлемко спростував інформацію про те, що «Батьківщині» списали борг у 3.5 мільйона

Обласному осередку «Батьківщина» не списали борг у розмірі понад три мільйони гривень за оренду приміщення по вулиці Мельничука, 14, бо боргу, як такого взагалі не було.

 

Про це вчора на прес-конференції сказав народний депутат Дмитро Шлемко.

 

Він розповідає, що у червні 2008 року був оголошений конкурс на право оренди приміщення по вулиці Мельничука, 14. Проте, як виявилося пізніше, приміщення знаходилося в аварійному стані і не підлягало навіть ремонту. На це є відповідні експерті висновки, які вказують на повну зношеність фундаменту, стін та інших частин споруди. Висновок експертів був такий: реконструкцію проводити не доцільно, пише малакава.

 

«Після цього ми йдемо в міську раду, заключаємо угоду на будівництво будинку. Міськвиконком 30.07.09 року прийняв рішення про нове будівництво будинку», — розповідає Дмитро Шлемко.

 

За рік була вироблена проектно-технічна документація, яка коштувала обласній «Батьківщині» 100 тисяч гривень. Згодом розпочалося і саме будівництво.

 

Проте рівно за рік прийшло повідомлення, в якому вказувалося, що «Батьківщині» починають нараховувати орендну плату за користування приміщенням. Тоді чиновники запевнили, що це просто формальність.

 

«Насправді нам ніхто не списував борги за оренду. Просто сесія міської ради відмінила перше рішення про оренду, а залишила рішення виконкому, в якому договір оренди було розірвано» , — говорить Дмитро Шлемко.


Кількість переглядів - 4027
22.06.2011 12:53
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Зауважу | 22.06.2011 17:12Сесія відмінила рішення про оренду "випадково" лише в той день, коли БЮТ зняв з розгляюу питання про звіт мера (з загрозою можливої відставки)... Василь І. | 22.06.2011 13:45..."Згодом розпочалося і саме будівництво". Так сказав Шлемко. Так ось. Для будівництва потрібно спочатку відвести в користування землю ! А користування землею в Україні є платним (у формі земельного податку чи орендної плати. Цікаво - Чому мовчить прокуратура ? Адже всі рішення (сесій) із земельних питань обов"язково надаються до міської прокуратури. Порушення земельного законодавства в сердечкових однозначно є.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло