Михайло Вишиванюк: «Насалик, як завжди, в своєму амплуа»

 

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк прокоментував кореспонденту «Фіртки» заяву Української партії, головою якої є мер Калуша Ігор Насалик, про те, що нібито обласний бюджет обділяє місто Калуш.

 

 

"Насалик як завжди в своєму амплуа. Що стосується обласного бюджету,  то ніяких офіційних звернень, ніяких пропозицій від міста Калуша, від міської ради чи особисто від міського голови щодо вирішення тих чи інших питань не поступало ні в обласну раду, ні в обласну адміністрацію. Це перше.

Друге – скільки коштів отримало місто Калуш, - то я б на місці Насалика трішки б «мав совість». В тому числі, з врахуванням того, що не використовувалися значні кошти на виконання робіт в Домбровському кар’єрі, я погодив Насалику «перекидку» коштів з будівництва на придбання медичного обладнання в сумі 49 мільйонів. Це мало чи багато для міста Калуша?

То є в нього совість щоб говорити, що область йому не допомагає? А крім того всього тими всіма проблемами, які є в місті Калуш в основному якраз переймається «область», а Насалик тільки підписи свої ставить...

Я думаю, що ці останні заяви – є «гра на публіку», це – «шоу», яке направлене на «якісь моменти» в майбутньому", - сказав Михайло Вишиванюк кореспонденту «Фіртки», очевидно маючи на увазі парламентські вибори 2012 року…

 


Кількість переглядів - 3236
20.06.2011 10:04
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги