В одному із літніх дитячих таборів пройшли малі олімпійські ігри

16 червня міським центром «Спорт для всіх» були організовані та проведені малі олімпійські ігри у літньому оздоровчому таборі Лімниця (с. Вістова). В змаганнях взяли участь близько 100 учасників у чотирьох видах спорту.
     

У змаганнях з футболу І місце вибороли вихованці ІІ-го загону, ІІ місце вибороли вихованці І-го загону та ІІІ місце вибороли вихованці ІІІ-го загону.16 червня міським центром «Спорт для всіх» були організовані та проведені малі олімпійські ігри у літньому оздоровчому таборі Лімниця (с. Вістова). В змаганнях взяли участь близько 100 учасників у чотирьох видах спорту.
     

У змаганнях з волейболу І місце вибороли вихованці І-го загону, ІІ місце вибороли вихованці ІІ-го загону та ІІІ місце вибороли вихованці ІІІ-го загону.
     

У змаганнях з настільного тенісу серед юнаків І місце посів Петрів Едуард (І-й загін), ІІ місце посів Яськів Андрій (ІІ-й загін) та ІІІ місце посів Пилипишак Юрій (ІІІ-й загін).
     

У змаганнях з настільного тенісу серед дівчат І місце посіла Гаврилів Наталія (І-й загін), ІІ місце посіла Черпінська Вікторія (ІІ-й загін) та ІІІ місце посіла Ємесь Анжеліка (ІІІ-й загін).
     

У змаганнях з естафетного бігу І місце посіла команда ІІ-го загону, ІІ місце посіла команда І-го загону та ІІІ місце посіла команда ІІІ-го загону.
     

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, футболками та м’ячами від міського центру «Спорт для всіх».


Кількість переглядів - 5781
19.06.2011 12:58
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло