Майже втричі зріс зовнішньоторговельний обіг Івано-Франківської області

Майже втричі зріс зовнішньоторговельний обіг Івано-Франківської області за 5 місяців. Це у порівнянні з минулим роком. Про це звітують місцеві митники. Збільшились як експортні, так і імпортні операції.

 

"Прикарпатські інспектори поповнили бюджет країни майже на пів мільйона гривень. А це на 20 % більше, аніж очікувалось. Провідні позиції у ввезені і вивезені товарів на Прикарпатті утримують Росія, Польща, Туреччина, Румунія і Німеччина", -  зазначає начальник Івано-Франківської митниці Олександр Ячкуринський, інформує ВЕЖА.

 

До речі експортують прикарпатські підприємства у 66 країн світу. Найбільше, а саме половину від усіх вивезених товарів, відвантажив калуський "Карпатнафтохім". Завдяки реформам, звітують інспектори, вдалося значно скоротити час усіх митних процедур.

 

"У планах фахівців зменшити кількість дозвільних документів - з 65 до 20", - каже Олександ Ячкуринський

 

За останні 5 місяців інспектори виписали 150 протоколів про порушення митних правил. За цими фактами були порушені 2 кримінальні справи.

 

Виявлених невідповідностей могло б бути більше, якби митники отримали право вести слідчі дії. Отримати такі повноваження вони сподіваються після прийняття нового Митного Кодексу.


Кількість переглядів - 2882
19.06.2011 08:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ
Перевозка стекла манипулятором с использованием пирамиды перевозки пирамида.