Юрій Романюк: Президент мав би звільнити весь керівний склад Мін’юсту

Сьогоднішнє рішення  Конституційного Суду стосовно визнання неконституційними внесення змін до Закону України про вшанування червоних прапорів, так званого прапора перемоги, є елементом прояву судом хоч якоїсь краплі здорового глузду в дотриманні Конституції, незважаючи на те, що саме цей склад Конституційного Суду рік тому ухвалив інше антиконституційне рішення стосовно визнання неконституційними внесення змін до Конституції 2004 року.

 

Дивує та неадекватність та некомпетентність усіх державних чиновників, народних депутатів, міністра юстиції, губернаторів, голів РДА, мерів міст, міліції, прокуратури, СБУ, суддів, які вступаючи на державну службу, складали присягу державного службовця, а також складали іспити на знання Конституції та чинного законодавства України, але холуйськи знехтували прямою нормою статті 20 Конституції, яка вичерпно регламентує перелік державних символів України, серед яких є виключно синьо-жовтий Державний Прапор України. Ніяких червоних прапорів чи іншої символіки законами України не передбачено.  Ніхто (навіть Верховна Рада) не має права вносити і виконувати антиконституційні закони без внесення відповідних змін до статті 20 Конституції України.

 

Дивує печерна юридична некомпетентність Мін’юсту на чолі з Лавриновичем і його заступниками, які дали позитивне експертне заключення підписання даного закону Президентом України, який є гарантом Конституції. Віктор Янукович своїм підписом сам порушив Конституцію України, чим призвів до збурення в суспільстві.  Тепер Гарант зобов’язаний розглянути доцільність подальшого перебування керівного складу Мін’юсту на займаних посадах.

 

Сьогоднішнє рішення Конституційного Суду – це конституційне підтвердження абсолютної юридичної правоти рішення Івано-Франківської обласної ради та усіх рад інших рівнів стосовно визнання на території області антиконституційною червону символіку колишнього СРСР.

 

Це ще раз підтверджує правоту фракції ВО «Батьківщина», яка в середині квітня першою в Україні ініціювала на сесії обласної ради розгляд питання про антиконституційність радянської символіки з метою захисту Конституції України».

 

Юрій Романюк, депутат Івано-Франківської облради, БЮТ


Кількість переглядів - 2901
17.06.2011 16:06
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
Пуцер | 17.06.2011 19:33Пуцер "завжиди" правий.
*Пуцур - обпечєтка. мало бути - Пуцер ;)
Нескорений | 17.06.2011 17:25=ПУЦУРУ= Ти 100 % ПУЦУР! Пуцур | 17.06.2011 17:10Шлемко, будучи екс-комунякою, в шокє з Романюка і з КС.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ