17 плит ДСП загальною вагою близько 935 кг впали, придушивши працівника «ЛК Інтерплит Надвірна»

16 квітня 2011 року вантажник «ЛК ІНТЕРПЛИТ НАДВІРНА» в приміщенні складу готової продукції здійснював завантаження плити ДСП у залізничний вагон.

 

Проте вантаж не був належним чином закріплений, внаслідок чого 17 плит ДСП загальною вагою близько 935 кг впали, придушивши працівника до підлоги, а сам він отримав закриту черепно-мозкову травму, розрив селезінки, перелом шийки лівого стегна та перелом тазу.

 

Як вияснилось згодом, причиною нещасного випаду, стало незадовільне функціонування на підприємстві системи управління охороною та безпекою праці. Зокрема, не було розроблено інструкції, призначено відповідальної особи, на низькому рівні проводилось навчання безпечним прийомам праці.

 

По факту порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці службовими особами ТзОВ «ЛК Інтерплит Надвірна», що заподіяло шкоду здоров’ю стропальнику, прокуратурою Надвірнянського району порушено кримінальну справу за ч.1 ст.271 КК України – повідомили прес-службі прокуратури області.


Кількість переглядів - 3909
17.06.2011 16:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги