Прикарпатські медики за допомогою інтернет-зв'язку спілкувались з київськими спеціалістами

В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні 9 червня 2011року вперше в області відбулася відеоконференція для лікарів-спеціалістів педіатричного профілю, яка транслювалась  з Київської медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика (надалі КМАПО) з допомогою Інтернет-звязку.


Це був початок  першого всеукраїнського віртуального Інтернет-семінару під назвою «Інноваційні процеси в медицині і медичній інформатиці». Конференція мала назву «Модель оцінки функціональних станів людини», доповідав к.м.н, доцент Ю.Г.Вихованець з Донецького національного медичного університету.


Початку співпраці між обласною дитячою клінічною лікарнею та кафедрою медичної інформатики КМАПО з підготовки до проведення відеоконференцій передувала тривала підготовча робота. Спеціалісти лікарні пройшли стажування на робочому місці на кафедрі медичної інформатики КМАПО, яку очолює д.м.н., професор О.П. Мінцер. Було підготовлене та частково обладнане робоче місце в обласній дитячій клінічній лікарні.


Професор О.П.Мінцер у травні 2011 року відвідав лікарню та мав змогу особисто ознайомитись з станом справ з підготовки до проведення відео конференцій, і побаченим залишився задоволеним.


Тепер лікарі обласної дитячої клінічної лікарні з допомогою відеоконференцій мають змогу отримувати регулярне дистанційне навчання  безпосередньо на базі лікарні. Це сприятиме підвищенню кваліфікації спеціалістів   та зростанню якості медичної допомоги дітям області.


Головний лікар ОДКЛ Р.Й. Котурбаш відмітив, що ці нововведення є надзвичайно корисними  і в найближчому часі  телемедичний центр лікарні отримає нову сучасну апаратуру.


Кількість переглядів - 3025
16.06.2011 20:28
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ
Глюкометр SD-Check Gold: глюкометр. Глюкометр без взятия крови.