Преса про "Америцький край" і сезон нітратів

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 10 по 16 червня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

Як і сто двадцять років тому, українські трудові емігранти продовжують відкривати для себе Америку через Канаду. Детальніше у першосторінковому матеріалі газети «Америцький край».

За матеріалами «Галицького Кореспондента» Івано-Франківська обласна рада створила тимчасову контрольну комісію, яка вивчить земельний конфлікт навколо Писаного каменя на Верховинщині. Про це на 4 сторінці під заголовком «Натрапила коса на Камінь».

Кільканадцять років тому, коли Галичина ще гордилася своєю особливою роллю у розвалі Радянського Союзу, провідною роллю в побудові Української держави і формуванні національної ідеї, окремі інтелектуали наважувались якось остудити запал цієї гордості. «Галичина наша радянська» на 5 сторінці тижневика.

Після того, як криза потрясла будівельною галуззю Івано-Франківська, забудовники готові задовольняти і найвибагливіших клієнтів. Комфорт та безпеки як типова пропозиція плюс індивідуальний підхід у деталях – актуальна тенденція на ринку житла. Про це в тексті «Рухлива нерухомість» на 6-7 сторінках.

Турист і мандрівник – цілком різні речі. За туриста усю розумову роботу з організації подорожі виконує турагенція: сплачуєш домовлену суму – і нічим не переймаєшся. Така пасивна зручність вартує своїх грошей, але не має нічого спільного зі справжніми мандрами. Тижневик пропонує кілька історій вдалих мандрів від іванофранківців, які планували свою подорож самостійно на 16 сторінці під заголовком «Чари мандрів».

Про те, як відпочивали й оздоровлювалися станиславівські діти й дорослі сто років тому читайте на 19 сторінці в матеріалі «Станиславівські канікули».

 

Репортер

В гонитві за вітамінами – головне не отруїтися. Про це в центральному матеріалі тижневика «Нітратний сезон».

Людиною тижня за версією газети стала Марта Квочак. Дівчинка із Тисмениці взяла участь у національному відборі на дитяче Євробачення та увійшла до фіналу. Нині вона сподівається потрапити до Вірменії, щоби там гідно представити Україну. Детальніше на 3 сторінці.

На незручні питання від «Репортера» відповідає третій Президент України Віктор Ющенко на 4 сторінці під заголовком «Віктор Ющенко: «Найменше я хотів йти у політику».

Чи знаєте ви, що у Станиславові свого часу побували генерал Корнілов, міністр Керенський і легендарний комдив Василь Чапаєв? Про це на 20 сторінці в тексті «Тут був Вася або відомі гості Першої світової».

У Першій футбольній лізі відбулися матчі останнього туру. Для прикарпатських команд підсумки сезону є дуже невтішними. Детальніше на 21 сторінці під заголовком «Відмучили».

 

Західний Кур’єр

На Прикарпатті – диво! Засвітився образ Матері Божою. Це диво сталось у день великого християнського свята Вознесіння Христового у горішній церкві в с.Горохолина Богородчанського району. Після ранішньої Служби Божої все село пішло проводжати в останню путь свого сільського голову Мирона Гедзика, який 7 червня трагічно загинув під час автомобільної аварії. У храмі залишилися молотися кілька жінок – членів спільноти «Жінки в молитві»… детальніше у першосторінковому матеріалі газети.

«Рівною дорогою в Європу!»: Минулого тижня в Івано-Франківську нарешті розпочався капітальний ремонт доріг. Завершити всі роботи з поточних та капітальних ремонтів чиновники і підрядники обіцяють до Дня незалежності, а особисто міський голова Віктор Анушкевичус запевнив: «вулицю Галицьку після ремонту ви не впізнаєте. Про це на 4 сторінці газети.

Село Вовчинець Івано-Франківської міськради розвиватиметься чітко за генеральним планом, який передбачає розширення в напрямку Вовчинецьких гір і забудову інвесторами промзони поблизу АТ «Родон». Детальніше на 6 сторінці в тексті «Розвиток за планом».


Кількість переглядів - 2925
16.06.2011 15:06
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги