Як знайти і забронювати дешевий готель?

 

/data/blog/74772/357ac9f2d8f78a51e405e3186931d6e6.jpg

 

Подорожувати люблять всі. Але, не завжди у нас є для цього можливості. Адже готель, авіаквиток коштують не мало, та ще й щоб взяти з собою, доводиться поднакопить пристойну суму. Однак, це не привід відмовляти собі в задоволенні відправитися на закордонні землі.

 

Головне, почати готуватися до поїздки заздалегідь. І, перше, що потрібно – знайти недорогий готель.

 

Будь то 5-зірковий готель, або хостел, або намет в центрі міста, або нічліг у місцевих жителів – будь-який з варіантів розміщення може бути економічним і точно буде захоплюючою подорожжю. Головне, зробити перший крок.

 

Онлайн бронювання

Після довгих поневірянь по інтернет простору і вивченню різних сайтів, що пропонують послуги бронювання, можна точно сказати, що поширена система booking.com одна з найбільш зручних. До речі, навіть посольства для оформлення візи, приймають роздруківку броні з цього сайту, що, природно говорить про надійність системи та її відмінною репутації.

 

Завдяки широким можливостям пошуку, на сайті можна задавати всілякі параметри аж до дрібниць, таких як, наявність Wi-Fi, парковки, спа-послуг та багато чого іншого, що вам може знадобитися в готелі.

 

Приємно те, що на сайті повно пропозицій, де не потрібна передоплата, а також повно варіантів, з можливістю безоплатного скасування своєї броні. Це особливо важливо, якщо ви плануєте свою поїздку за кілька місяців.

 

Більшість же варіантів розміщення вимагають попередньої оплати або заморозки частини коштів на вашій картці. Готелі охоче працюють з кредитовими картками Mastercard або Visa, ніж з дебетовими. Тому, звертайте на це увагу, і не забувайте уточнювати у хотелерів.

 

Не переживайте, що ваші дані потраплять до рук зловмисників, на сайтах-посередниках всі ваші дані шифруються, а після того, як проведена оплата, вам на пошту прийде лист з підтвердженням вашого бронювання.

 

На сайті передбачена гарантія кращої ціни. Що це означає? А те, що якщо ви знайшли такий же готель на будь-якому іншому ресурсі дешевше, достатньо тільки повідомити про це і вам запропонують ціну, навіть нижче, ніж у конкурента.

 

Крім booking.com є ще кілька перевірених сайтів, ось їх список:

Expedia.com

Hotels.com

Hrs.com

У чому між ними різниця? Головне – це орієнтація на той чи інший напрямок.

США і Південна Америка:

www.priceline.com

www.expedia.com

www.travelocity.com

 

А для тих, кому не чуже розміщення в хостелах, перегляньте ось ці системи:

Hostelworld.com

Hostels.com

Hostelsclub.com

Hostelbookers.com

Пошук кемпінгів:

www.campings.com

www.campingo.com

www.rankers.co.nz/respect (Нова Зеландія)

 

Щоб знайти дійсно економічний варіант, потрібно порівняти всі пропозиції на різних сайтах. Для цього не потрібно сидіти годинами і вивчати всі варіанти, запропоновані системами. Для цього є сайти-помічники www.hotelscombines.com, які знаходять і порівнюють різні цінові пропозиції по готелях.

 

Ну, а якщо зважитеся погостювати у місцевих жителів, на допомогу вам www.couchsurfing.org і www.hospitalityclub.com. Правда, зловжити гостинністю не вийде. Такий вид ночівлі увазі зупинку на один-два дні, не більше.

 

Щоб скористатися послугами, розміщеними на сайтах, потрібно обов’язково зареєструватися і максимально цікаво розповісти про себе у своїй анкеті. Головне тут – довіра. Тому, чим більше ви напишіть, тим охочіше вас запросять до себе погостювати.

 

Мобільні помічники

Смартфони і планшети, мабуть, самі вірні помічники в подорожі, та й у повсякденному житті.

 

За допомогою додатків для цих пристроїв, можна з легкістю знайти готель «навколо себе», забронювати готель на місці, знайти готель на карті і прокласти до нього самий зручний маршрут і багато інші корисні функції.

 

Звичайно, не завжди, виходить знайти щось дешеве, ще й з повним комплектом послуг і комфорту. Потрібно бути готовим до того, що номер може виявитися крихітним, та й сніданок можуть не нагодувати, щоб більше дізнатись про готельний бізнес читайте статті про готельний бізнес на centerhotel.com.ua. З іншого боку, кому потрібні мармур і фаянс, коли перед вами відкривається весь світ!

 

thecity.com.ua


17.04.2015 1701 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

677
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1941 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1134 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

555
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6905 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11399 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

338

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1084

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1117

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1112
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

72
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

286
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1085
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

658
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

755
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2951
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4446
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18444
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

75
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

325
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

355
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

666