Подорожувати люблять всі. Але, не завжди у нас є для цього можливості. Адже готель, авіаквиток коштують не мало, та ще й щоб взяти з собою, доводиться поднакопить пристойну суму. Однак, це не привід відмовляти собі в задоволенні відправитися на закордонні землі.
Головне, почати готуватися до поїздки заздалегідь. І, перше, що потрібно – знайти недорогий готель.
Будь то 5-зірковий готель, або хостел, або намет в центрі міста, або нічліг у місцевих жителів – будь-який з варіантів розміщення може бути економічним і точно буде захоплюючою подорожжю. Головне, зробити перший крок.
Онлайн бронювання
Після довгих поневірянь по інтернет простору і вивченню різних сайтів, що пропонують послуги бронювання, можна точно сказати, що поширена система booking.com одна з найбільш зручних. До речі, навіть посольства для оформлення візи, приймають роздруківку броні з цього сайту, що, природно говорить про надійність системи та її відмінною репутації.
Завдяки широким можливостям пошуку, на сайті можна задавати всілякі параметри аж до дрібниць, таких як, наявність Wi-Fi, парковки, спа-послуг та багато чого іншого, що вам може знадобитися в готелі.
Приємно те, що на сайті повно пропозицій, де не потрібна передоплата, а також повно варіантів, з можливістю безоплатного скасування своєї броні. Це особливо важливо, якщо ви плануєте свою поїздку за кілька місяців.
Більшість же варіантів розміщення вимагають попередньої оплати або заморозки частини коштів на вашій картці. Готелі охоче працюють з кредитовими картками Mastercard або Visa, ніж з дебетовими. Тому, звертайте на це увагу, і не забувайте уточнювати у хотелерів.
Не переживайте, що ваші дані потраплять до рук зловмисників, на сайтах-посередниках всі ваші дані шифруються, а після того, як проведена оплата, вам на пошту прийде лист з підтвердженням вашого бронювання.
На сайті передбачена гарантія кращої ціни. Що це означає? А те, що якщо ви знайшли такий же готель на будь-якому іншому ресурсі дешевше, достатньо тільки повідомити про це і вам запропонують ціну, навіть нижче, ніж у конкурента.
Крім booking.com є ще кілька перевірених сайтів, ось їх список:
Expedia.com
Hotels.com
Hrs.com
У чому між ними різниця? Головне – це орієнтація на той чи інший напрямок.
США і Південна Америка:
www.priceline.com
www.expedia.com
А для тих, кому не чуже розміщення в хостелах, перегляньте ось ці системи:
Hostelworld.com
Hostels.com
Hostelsclub.com
Hostelbookers.com
Пошук кемпінгів:
www.campings.com
www.campingo.com
www.rankers.co.nz/respect (Нова Зеландія)
Щоб знайти дійсно економічний варіант, потрібно порівняти всі пропозиції на різних сайтах. Для цього не потрібно сидіти годинами і вивчати всі варіанти, запропоновані системами. Для цього є сайти-помічники www.hotelscombines.com, які знаходять і порівнюють різні цінові пропозиції по готелях.
Ну, а якщо зважитеся погостювати у місцевих жителів, на допомогу вам www.couchsurfing.org і www.hospitalityclub.com. Правда, зловжити гостинністю не вийде. Такий вид ночівлі увазі зупинку на один-два дні, не більше.
Щоб скористатися послугами, розміщеними на сайтах, потрібно обов’язково зареєструватися і максимально цікаво розповісти про себе у своїй анкеті. Головне тут – довіра. Тому, чим більше ви напишіть, тим охочіше вас запросять до себе погостювати.
Мобільні помічники
Смартфони і планшети, мабуть, самі вірні помічники в подорожі, та й у повсякденному житті.
За допомогою додатків для цих пристроїв, можна з легкістю знайти готель «навколо себе», забронювати готель на місці, знайти готель на карті і прокласти до нього самий зручний маршрут і багато інші корисні функції.
Звичайно, не завжди, виходить знайти щось дешеве, ще й з повним комплектом послуг і комфорту. Потрібно бути готовим до того, що номер може виявитися крихітним, та й сніданок можуть не нагодувати, щоб більше дізнатись про готельний бізнес читайте статті про готельний бізнес на centerhotel.com.ua. З іншого боку, кому потрібні мармур і фаянс, коли перед вами відкривається весь світ!