Перенесення початку навчального року через Євро-2012 на Прикарпатті не буде

Перенесення початку навчального року в загальноосвітніх школах та ліцеях Івано-Франківська цьогоріч не планується, - повідомляє pravda.if.ua.

 

Про це повідомила сьогодні, під час оперативної наради у Івано-Франківського міського голови начальник управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому Наталія Микула.

 

З її слів, нещодавно на адресу очолюваного нею управління надійшов лист Міністерства освіти і науки України, який чітко визначає структуру навчання.

 

Відповідно до цього листа початок 2011 – 2012 навчального року заплановано на 1 вересня 2011 року. Раніше в освітянських колах точилися розмови про можливе перенесення початку навчання на 15 серпня, що пов’язано, зокрема, з запланованим на літо наступного року проведенням в Україні Чемпіонату Європи з футболу.

 

В той же час, відповідно до вказаного листа, кінець навчального року відбудеться раніше традиційного. Для учнів усіх класів, крім одинадцятого, навчальний рік закінчиться 18 травня.

 

В свою чергу для випускників кінець навчання настане 3 травня, що дасть їм можливість ретельніше підготуватись до зовнішнього незалежного тестування.


Кількість переглядів - 3202
15.06.2011 09:08
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло