Виявлено майже 90 порушень використання медичного кисню в лікувальних закладах Івано-Франківщині

Інспекторами управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проведені перевірки стану охорони праці в 57 лікувально-профілактичних закладах, з них-47 використовують медичний кисень, 11-кисневі станції, у 36-киснепостачання здійснюється від киснево-розподільчих пунктів.

За їх результатами виявлено 87 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, призупинена експлуатація 15 одиниць обладнання, до адміністративної відповідальності притягнуто 10 посадових осіб, в тому числі 4-х перших керівників.

 

Встановлено, що не отримали дозвіл від органів Держгірпромнагяду на експлуатацію посудин, що працюють під тиском, цетральні районні лікарні (ЦРЛ) міст Долина, Рожнятів, Богородчани, Снятин, Рогатин, Косів, с.м.т.Верховина, а також Болехівська центральна міська лікарня, Отинійська та Заболотівська районні лікарні (РЛ).

Крім цього, відсутній проект на кисневий трубопровід постачання кисню в приміщеннях ЦРЛ Верховини, Рожнятова, Коломиї, Богородчан. Транспортування та заміну кисневих балонів, технічний огляд, гідравлічне випробування, опосвідчення кисневих балонів, які експлуатуються в лікувально-профілактичних закладах Прикарпаття, здійснює спеціалізоване підприємство ВАТ "Львівський хімічний завод" згідно укладених відповідних угод.

 

Під час перевірок дефектних балонів або балонів іншого пофарбування, пошкодження або відсутності нумерації, клейма не виявлено.

 

Довідково:

Станом на 06.06. 2011 року роботи по облаштуванню централізованої подачі кисню виконанні у всіх лікувальних закладах області, в стадії завершення отримання ними дозволів від органів Держгірпромнагляду на експлуатацію посудин ,що працюють під тиском.

Питання забезпечення охорони праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском, розглядалась на колегії головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації в присутності працівників управління Держгірпромнагляду.


Кількість переглядів - 2795
14.06.2011 15:19
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги