Свободу не спинити, а Вишиванюка не здурити

Консенсус як необхідністьПісля виборів до Івано-Франківської обласної ради пройшло вже більше ніж сім місяців. Всі політичні баталії притихли і почалася рутинна робота, влада зміцнює свої позиції, готуючись до парламентських перегонів підтасовує закон про вибори, коригує округи. На Прикарпатті успішно розподілили бюджет, який був з барського плеча скинутий зі столиці регіоналами, притихли плітки про звільнення Вишиванюка, який успішно стабілізував ситуацію в області.

 

Голова Івано-Франківської ОДА досвідчений управлінець і зі ВО «Свободою» зумів знайти спільну мову «ви хлопці приймайте політичні заяви, ходіть на сесії до Бандери, знімайте червоні прапори, а нам треба працювати. Досить вже того, що вибори голови облради організувати не вдалося – цілого екс-міністра прокатали. Ну як не вдалося, радили ж Михайлу Васильовичу хлопці з його оточення, що треба купувати голоси депутатів. Але всім відомо, що Михайло Васильович завжди приймає рішення сам, понадіявся на свій авторитет (він, як відомо, вже ослаб) от і маємо тепер результат. «Свободівець» головує, БЮТівець перший зам, заступником лишили того, що був з «Нашої України» (колись була така партія, а зараз її майданному лідеру вистачає сміливості завітати лише у Дем’янів Лаз). Змінили більшість і весь цей букет звалився на голову губернатору. І ледве не забув – там з ними ще й «Фронт змін» в компанії. «Фронтовики» отримали саму «цікаву» комісію – бюджетну, правда їм ніхто не сказав, що комісія то є, а от бюджету нема!

 

Важкий був період, як для голови облради, так і для голови ОДА. Адже Сич звик з рупором кричати на владу під білою хатою, а тут раптом він і сам вже влада, його й без рупора слухають… Вишиванюку ж облрада потрібна «ручна», а тут хлопці до влади дорвалися і давай, як з гарячки, комісії поміж собою ділити; по районах їздити; комунальні підприємства собі підпорядковувати; бюджет кроїти; делеговані, за часів Кучми, повноваження відкликати і т.д. Плани в них як у Наполеона.  Добре хоч в апараті ради сидять (!) справжні держслужбовці і патріоти, які оперативно всі їхні плани доносять до відома ОДА. Так вони і апарат свій надумали реорганізувати. Ну це хлопці вже взагалі хамство!..

 

Та час, як відомо, згладжує всі гострі кути:

 

- Сичу замість рупора сподобався його службовий мерседес і просторий кабінет з секретаркою.

- З делегованими повноваженнями сказали, що поспішати не варто.

- Комунальні підприємства з порядку денного зникли (сказав Михайло Васильович, що не на часі).

- Питання про реорганізацію апарату облради на сесії «просто» не набрало необхідної кількості голосів…

 

Таким чином, на Прикарпатті тепер так: Олександр Максимович Сич планує, а Михайло Васильович Вишиванюк керує… Свободу не спинити, а Вишиванюка не здурити!...

 

Василь Байка


Кількість переглядів - 13177
14.06.2011 11:27
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (14)
michael kors handbags outlet | 29.01.2014 16:09thank you for share!
michael kors handbags outlet http://michaelkorsehandbagsoutletonline.com
ФІРТКА | 10.07.2011 19:49Ні, ми нічого не крадемо. Автор прислав нам цю статтю на пошову скриньку з проханням розмістити на нашому ресурсі. Коломия | 09.07.2011 13:32Хлопці ви чо припухли, вже блоги крадете???
http://kolomyya.org/se/sites/vb/36809/
Jozef | 14.06.2011 21:54Ніц не маю проти Свободи, але в окремих їх керовників замість мозку в
голові смалец.Бо думают дупов,а не головами.І 100 відсотків згідний,що
ота несанкціонована зашкалююча експлуатація ідеї Бандери,Шухевича та
УПА лише на шкоду нації.
John | 14.06.2011 21:36Попович їх обох порве.. Дід ПанАс | 14.06.2011 17:50Знаєте, в 2001р. в Севастополі мене один місцевий ненайбідніший бізнесмен розпитував про Бандерівців, про автомати під стрихов. І я розказував, що то все є правда І НЕПОВІРИТИ - розмовляв там українською мовою. На мене дивилися з опаскою і повагою. Бо існувала легенда, міф, створений нашими дідами і прадідами,вояками ОУН-УПА. І боялися не львівян, а западенців, бандерівців. А зараз бачачи сценарні акції Свободи розумію їх штучність. А лише з роками ми оцінемо ту шкоду ідеї бандерівського руху, яку Свобода нещівно експлуатує і нищить. Да уж | 14.06.2011 17:02Давно хотів написати....Сич-це птіца говорун. Хіба він не знов, коли йшли до влади в области, що вони мусять працювати з ригіоналами???????? Да уж | 14.06.2011 16:59Пане- діду-панасе, так я саме і мав на увазі що він же тепер герой в кабінеті, якого хотів. Але мабуть це біда не 90 відсотків як написав пан негерой ,а вже всіх 99-ти бо вірю що ще залишились люди які можуть продатися ну вже за дуже високі гроші. Бо поки всі купляються за- "ти мені зробити, а я тобі Не бійся!". ОХ які вже ми українців. А все це московсько гебістська система. Не думайте, що я щось з области "Свободи". Ні ці хлопчаки, також того не розуміють що це таке це КГБ. Це дійсно велика сила.
А чи відомо вас, що Москва, коли прийшов Горбачов, боялася саме людей зі Львова. А чому не з хранківська, не знаєте?
Дід ПанАс | 14.06.2011 13:13що за пурга. Який Сич герой? Бандера-герой,Шухевич- герой. А Сич, порівняно з ними, ще поки що ніхто. Cіренький | 14.06.2011 13:10 а хто вам казав, що Вишиванюк хотів аби переміг Митник?! Негерой | 14.06.2011 13:08 Хлопи правдами і неправдами здобувають собі поплатні кабінети і керують, а допомагаємо у цьому ми, бо поводимось як кролики,яких "розводять". І хоч як оправдовуйтесь - який народ, така влада. І більше, ніж 90 відсотків, здобувши тепле місце, поводять себе так само або ще гірше. Треба кожному починати з себе Да уж | 14.06.2011 12:57так получила людина владу ....так кругом в совдепівських головах....ну а тут дурнуваті баньдюки наперстнлчники....має бути так як ми хочемо і все. Слава Україні! Героям-Сичам СЛАААААВАААА! Обладмін | 14.06.2011 12:36Я не прихильник Вишиванюка, але погоджуся з автором. Мих.Васильович зумів зафіксувати своє крісло, яке трохи хиталося, а також практично немаючи депутатів в облраді, впливати на процес і домагатися зручного для себе результату. Та що говорити, якщо навіть Сич декілька раз на день "спускається"(сходить) до Вишиванюка поспілкуватися. АнаНас | 14.06.2011 12:28Згідний. Побут і додаткові блага змінюють людей. Промови Сича перетворилися на лекції і повчання. Емоційні виступи на 9 травня - на моніторення ситуації в кабінеті. Не той вже Сич...

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги