Більше 60 українців евакуюють з Ємену на російських літаках

Перший літак повинен прибути до Москви сьогодні, 13 червня, другий - через добу. Про це повідомляє в понеділок 5 канал з посиланням на інформацію посла України в Росії Володимира Єльченка.

 

Громадян України в Росії будуть зустрічати українські дипломати. Евакуйованих поселять в готелях і забезпечать їм повернення на батьківщину. Росія і Україна домовилися спільно вивозити своїх громадян із країни, в якій триває збройне протистояння влади і опозиції.

 

За офіційною інформацією в Ємені ще вчора перебувало щонайменше 110 українців.

 

*** Як відомо, з початку лютого в Ємені тривають антиурядові виступи з вимогою відставки президента Алі Абдулли Салеха, який перебуває при владі понад 30 років. За даними західних ЗМІ, за час народних заворушень у країні загинули кілька сотень людей.

 

Після того, як Салех отримав поранення в результаті вибуху в мечеті біля президентського палацу, він вирушив на лікування до Саудівської Аравії, а обов'язки президента і верховного головнокомандувача збройними силами Ємену тимчасово став виконувати віце-президент Абдераббо Мансур Хаді.

 

Опозиція заявляє, що не допустить повернення Салеха на батьківщину. У п'ятницю, 10 червня, в столиці Ємену Сані близько ста тисяч осіб взяли участь у демонстрації з вимогою усунути від влади Салеха.

 

за матеріалами кореспондент.нет


Кількість переглядів - 4888
13.06.2011 13:08
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги