В Івано-Франківську відкрито виставку дитячого малюнка «Кольоровий світ дитинства»

«Кольоровий світ дитинства». Під такою назвою в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок ім. Марійки Підгірянки відкрито виставку дитячого малюнка, приурочену до 20-ї річниці незалежності України та до Міжнародного дня захисту дітей.

 

Протягом травня після недільних вистав фойє театру перетворювалось на справжню творчу майстерню.

 

Малювали й фантазували — хто як міг — наші глядачі. Загалом у конкурсі взяли участь 60 діток від трьох до 12 років, тільки одному наймолодшому учасникові Максимові Яцківу щойно виповнилось два з половиною.

 

На конкурс учасники представили близько 90 робіт. Велику допомогу в проведенні конкурсу надала нам Зоряна Гошовська (художниця, вона ж і наша глядачка), яка щонеділі проводила з дітками майстер-класи та ще й стала одним із спонсорів свята.

 

Переможців визначало компетентне журі в складі головного художника театру Ростислава Котерліна, фотохудожника (теж нашого глядача) Олександра Торб’яка та незмінного голови журі, редактора програм обласного телебачення «Галичина» Галини Філіпової.

 

Переможцями у своїй віковій категорії визнано Вікторію Лабатчук (4 роки), Маринку Мануляк (5 років) та Софійку Лисак (6 років).

 

газета "Галичина"


Кількість переглядів - 4255
13.06.2011 16:47
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло