Калуш заявив, що облрада обділяє його бюджетними коштами і попереджає про непокору

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської обласної ради, представник депутатського корпусу міської ради Калуша зачитала рішення калуської міської ради в якому засудила розподіл обласного бюджету і заявила, що обласна рада демонструє принизливий поділ бюджетних коштів.

 

В рішенні сесії міської ради Калуша йдеться, що в розподілі обласного бюджету не враховано потреби Калуша. «Таке враження, що такої адміністративної одиниці, як Калуш – не існує» - йдеться в рішенні.

 

Наприкінці звернення, калушани заявили, що при такому розподілі бюджетних коштів, міська рада залишає за собою право не виконувати рішень Івано-Франківської обласної ради.

 

На таку заяву відразу відреагував голова облради Олександр Сич. Він попросив прокуратуру дати оцінку намірам депутатського корпусу Калуша не виконувати рішень облради.

 

Також Сич повідомив, що дане звернення, відповідно до законодавства більше стосується обласної держадміністрації.

 

До того ж, міський голова Калуша Ігор Насалик відмовився брати участь в консультативній раді при Івано-Франківській облраді. Недавно відбувалось засідання консультативної ради, де голови РДА і міст обласного значення вносили свої пропозиції щодо розподілу бюджетних коштів, проте Насалика на засіданні не було.

 

«Це невдалий старт пана Насалика напередодні парламентських виборів» - прокоментував заяву калуської міськради Олександр Сич.

 

Така заява калушан обурила й голову облдержадміністрації Михайла Вишиванюка. За його словами, Калуш минулого року отримав півмільярда гривень, а обласна держадміністрація виділила на медичне обладнання для Калуша 49 мільйонів гривень.

 

«Думаю, що депутатський корпус Калуша буде мати цілий букет питань на іншу тему» - сказав Михайло Вишиванюк.


Кількість переглядів - 5933
10.06.2011 11:12
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
michael kors outlet store | 03.03.2014 05:41nice articles
michael kors outlet store http://michaelkorsioutlet.org

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги