В Івано-Франківську обрали «Принцесу літа»

8 червня в Івано-Франківську відбувся дитячий конкурс серед дівчаток 7–10 років, що відпочивають в пришкільних таборах шкіл нашого міста.

 

Вони виборювали звання «Принцеса літа – 2011». Пришкільні табори на цей літній бал направили найкращих своїх представниць.

 

Кожна з учасниць виявила неабиякий талант у конкурсах. А конкурси були нелегкі. Треба було власноруч приготувати страву, проявити дизайнерські здібності у конкурсі капелюшків, показати себе у творчому конкурсі «Ось, яка я талановита» та виступити в ролі моделей, демонструючи костюми казкових героїв та сукні з елементами українського народного строю.

 

Перед журі було важке завдання обрати дівчинку, яка гідно носитиме титул Принцеси літа. Після жвавого обговорення вибір було зроблено. Найпочесніший титул «Принцеса літа – 2011» виборола Аліса Єременко (ЗШ № 3), яка найкраще продемонструвала свої таланти в усіх конкурсах, але найбільше вражень залишилося від її показового акробатичного номеру.

 

Минулорічна «Принцеса літа–2010» Мар’яна Юрків одягнула корону «Принцесі літа – 2011». Почесні титули віце-принцес присвоєно: «I-ша Віце-Принцеса – 2011» – Ірина Бобик (ЗШ № 26); «II-га Віце-Принцеса – 2011» – Аліна Гунчак (ЗШ № 9);


Кількість переглядів - 3499
09.06.2011 15:57
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги