Студенти Прикарпатського університету отримали сертифікати, що визнані в цілому світі (ФОТО)

Вчора, 8 червня, в івано-Франківському Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника вручали сертифікати Мережевої академії Cisco.

 

84 студенти кафедри інформаційних технологій, які успішно пройшли курс навчання в Мережевій Академії Cisco, отримали міжнародні сертифікати. Таким чином ці студенти отримали міжнародно конвертований диплом фахівців з обслуговування комп'ютерних мереж, який визнаний більш ніж в 180 країнах світу. Їх прізвища будуть внесені в базу даних Мережевої Академії.

 

"Цінність сертифікатів, що їх отримали студенти, є в тому, що такий сертифікати є "зрозумілий" для роботодавців в цілому світі. Якщо ви прийдете найматися на роботу з таким сертифікатом в Бразилії, Австралії чи Канаді, то ваш роботодавечць буде чітко розуміти що ви знаєте і вмієте, бо курс навчання за відповідними рівнями є уніфікований. Крім того, навчання та оцінювання знань за курсами Cisco відбувається дитсанційно - штаб-квартира Академії знаходитиься в Лондоні. В Прикарпатському університеті працюють троє сертифікованих тренерів по програмі, є також спеціально обладнані аудиторії для проведення практичних занять", - розповів кореспонденту "Фіртки" завідувач кафедрою інформаційних технологій ПНУ, доктор технічних наук Павло Іванович Федорук.

 

 

 

 

 

Випускники Мережевої Академії Cisco

 

 

 

Звідувач кафедрою Інформаційних технологій ПНУ Павло Федорук розповідає про Міжнародну Академію Cisco

 

 

 

 

Вручення сертифікатів

 

 

 

 

 

 

Довідково.

Мережева Академія Cisco в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника

Корпорацією Cisco Systems з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікаційних мереж було створено програму "Мережева Академія Cisco" , яка від початку свого створення в 1997 році, і до свого 10 літнього ювілею працює вже більш ніж в 11 300 Академіях 162 країнах світу. Понад 2 000 000 слухачів вже пройшло навчання, і продовжують навчатися в Академіях, що діють в середніх школах, коледжах, університетах, технічних школах і інших освітніх і суспільних організаціях по всьому світу.

            Починаючи з лютого 2007 року в Локальній Мережевій Академії Cisco при університеті розпочато навчання за курсами ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки), CCNA. На сьогоднішній день проведена активна робота по інтеграції курсів в навчальну програму університету. Комплексне середовище навчання дозволяє студентам університету отримувати навики використання інтернет-технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Засоби електронного навчання представлені великою кількістю інформаційних, інтерактивних, фото і відео матеріалів.

 

Чому навчають у Мережевій Академії Cisco?

У мережевій академії Cisco навчають практичним навичкам настроювання телекомунікаційного устаткування. Курс CCNA пропонує базові знання по організації локальних і глобальних комп'ютерних мереж. Починаючи з вивчення основ передачі сигналів, типів середовищ передачі даних, засобів тестування кабелю, видів мережного устаткування, курс переходить до практичних питань, зв'язаним з настроюванням мережного устаткування в локальних і глобальних мережах з різними протоколами. Усі слухачі курсу, що здобуваються теоретичні знання, учаться застосовувати на макетах реальних мереж з устаткуванням Cisco Systems у реальній і віртуальній лабораторіях навчального центра.

 

Для кого призначений курс CCNA?

Програма навчання CCNA призначена в першу чергу для студентів старших курсів вузів, а також для фахівців, що бажають працювати в області створення й експлуатації сучасних телекомунікаційних мереж передачі даних.

На 3 курсі студенти профільних спеціальностей інформатики і прикладної математики Прикарпатського університету проходять базовий курс навчання ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки).  Курс дає всебічне уявлення про апаратне забезпечення та операційні системи ПК.

На 4 і 5 курсах студенти переходять до вивчення наступного курс CCNA (Сертифікований мережевий спеціаліст). Курс дозволяє отримати  знання в галузі мережевої взаємодії, маршрутизації і комутації.

Поряд із практичними навичками роботи з мережним устаткуванням, слухачі здобувають широкий спектр теоретичних знань в області комп'ютерних мереж. Ці знання і навички необхідні проектувальникам і конструкторам мереж, мережевим адміністраторам, що здійснюють експлуатацію мереж, провайдерам, а також керівникам служб автоматизації та інформаційних технологій. Курс CCNA є базовим і для його вивчення не потрібно попередніх знань сучасних технологій.

 

Якими методичними матеріалами користаються слухачі академії?

Слухачі використовують електронні методичні матеріали корпорації Cisco Systems, що надходять на комп'ютер слухача через канали Internet у режимі "on-line" по вказівках інструктора академії. Викладач порекомендує слухачам додаткові матеріали по цій тематиці на російській чи українській мові, опубліковані за останні два роки.

 

Як контролюються знання і навички слухачів?

Для контролю рівня знань і навичок слухачів академії корпорацією Cisco Systems розроблена й активно використовується багаторівнева система тестування в процесі і по завершенні навчання, що діє в автоматичному режимі. Шкала оцінки від 0 до 100 балів. За підсумками проміжних і семестрових тестів викладачі академії проводять зі слухачами розбір помилок.

 

Які документи одержують випускники мережевої академії Cisco?

Усім випускникам мережевої академії Cisco, що закінчили навчання, вручається Сертифікат, що підтверджує додаткове навчання за конкретним курсом. Для фахівців додаткове навчання є короткостроковим підвищенням кваліфікації. Випускникам, що здали іспити на кваліфікацію CCNA  у незалежному центрі тестування VUE, корпорація Cisco Systems висилає поштою сертифікат, який підтверджує отриману кваліфікацію на найближчі три роки. Дані про фахівця і его ИН вносяться у світову базу даних мережевих фахівців.


Кількість переглядів - 6009
09.06.2011 15:59
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
BoPa | 09.06.2011 16:31Док. тех. наук, проф. Павлу Федоруку.
Коли почнуть підготовляти тренерів в Прикарпатті для CISCO? Важлива не кількість, а якість. З такої кількості випускників Академії має бути 8-10 тренерів (10%). Тоді можна говорити про прогрес для України і Європи в цілому. Інакше молодь від міграції не зупините!
Богдан Павликевич

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло