В Долині відбудеться Чемпіонат Україні з фрі-файту

11-12 червня місто Долина прийматиме Чемпіонат України з фрі-файту, а також Всеукраїнський кубковий турнір серед юнаків та юніорів “Кубок Карпат”.

 

У змаганнях братимуть участь команди зі всієї України, близько 150 бійців з Київської, Сумської, Полтавської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей, школи Козацького традиційного бойового мистецтва “Спас-Штрум” та інші.

 

Чемпіонат проходитиме в спортзалі Спотривно-відпочинкової бази “Долина” (колишня чеська база) з 12.00 до 17.00 в суботу та неділю.

 

Організаторами заходу є Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств спільно зі партнерами та спонсорами: Долинською міською радою, Долинською райдержадміністрацією, кредитною спілкою “Злет”, ТІЦ “Бойківщина”, та газетою “Добра справа”.

 

ДОВІДКА:

Фрі-файт (“free-fight”) в перекладі з англійської мови означає „вільний бій”. Це український варіант змішаних контактних єдиноборств, який поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку.


Кількість переглядів - 2827
09.06.2011 04:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло