Пасічняк на прес-конференції по ситуації в Філармонії вдався до маніпуляцій та покинув прес-конференцію, не відповівши на всі питання журналістів

 

 

«Фіртка» у своєму матеріалі розповідала, про дивні речі, які творяться навколо «дати Ікс» - 20 березня, коли звершується контракт з діючим директором Філармонії Андрієм Савкою.

 

Це підтвердила і сьогоднішня прес-конференція заступника голови Івано-Франківської ОДА Ігоря Пасічняка.

 

На самому початку він наголосив, що матеріали у засобах масової інформації в ОДА розцінюють ні більше ні меньше як "тиск".

 

«В ЗМІ почалася компанія по захисту Андрія Савки, яку ми сприймаємо, як тиск на обласну державну адміністрацію з метою автоматичного продовження контракту з діючим керівником філармонії», - сказав Ігор Пасічняк.

 

Більше того, зі слів Ігора Пасічняка, виходить, що навіть члени Опікунської ради (до речі, до складу якої входять близько 40 постійних відвідувачів філармонії, – а це – ректори університетів, меценати, підприємці, викладачі, журналісти, керівники підприємств та установ, академіки, мистецтвознавці, громадські діячі) не володіють інформацією і поставили свої підписи під «однобоким» текстом. (Натомість сам Пасічняк не був поміченим у частих відвідуваннях Філармонії...)

 

«В електронних засобах масової інформації з’явилося звернення від Опікунської ради обласної державної філармонії з проханням продовжити контракт з нині діючим керівником. Я звичайно, шаную і поважаю переважну більшість, бо не зі всіма знайомих, тих хто підписав звернення, однак вважаю, що інформація, яка є у цьому звернення є однобокою і скажімо так, неповною», - зневажає заступник голови ОДА думку членів Опікунської ради.

 

Не заперечує чиновник той факт, що кількість  концертів у філармонії зросла. Проте замість того, щоб оприлюднити загальну кількість тих, хто відвідав концери філармонії, починають наводитися якісь кумедні та маніпулятивні дані про "середню відвідуваність" (очевидно оперування таким показником та ігнорування іншими ще раз підтверджує саме про намагання маніпуляції зі сторони заступника голови ОДА):

 

2011 – 159 осіб

2012 – 125

2013 – 120

2014 – 107

 

Нагадаємо, що за даними, які надали кореспондентові "Фіртки" в прес-службі Філармонії кількість глядачів наступна:

 

-  2011 рік – 39,1 тис.

-  2012 рік – 44,5 тис.

-  2013 рік – 52,4 тис.

 

Виходить, що негативним є те, що філармонія почала давати більше концертів, бо, бачите, "середня відвідуваність" впала? Але чому замовчується той факт, що тільки за рік на 8 тисяч більше людей прийшло у стіни філармонії.

 

Знову ж таки замість загальних дходів Філармонії вираховується "середній дохід від концертів":

 

2010 – 1291

2011 – 1012

2012 – 1265

2013 – 1288

2014 – 1142

 

Зауважимо, що Андрій Савка приступив до роботи на посаді директора Філармонії з 2012 року, то ж за його керівництва середній дохід таки зріс загалом на 15% (за виключенням єдиного 2014 року - року рострілу на Майдані та війни з Росією, коли багато концертів відмінялися через трагічні події... - до відома пана Пасічняка та інших маніпуляторів "від культури").

 

Проте загальні прибутки філармонії показують таки зростання доходів: 

 

-  2010 рік – 321, 4 тис. грн.

-  2011 рік – 248, 9 тис. грн.

-  2012 рік – 450, 5 тис. грн.

-  2013 рік – 564, 1 тис. грн.

-  2014 рік – 489,8 тис. грн.

 

Оминув своєю увагою чиновник і такий вагомий здобуток в діяльності Філармонії як початок її "проектної рботи" в останні три роки. Наприклад, керівництвом Філаромонії в співпраці з Опікунською радою та рядом громадських ініціатив, зокрема ГО «Тепле місто», ініційований амбітний проект «Подаруй місту рояль». Розпочато та реалізовано проекти «Відкрита філармонія», "Зелена філармонія", «Юні віртуози», «Молоді таланти», «День вуличної музики», «Івано-Франківськ – місто мистецтва» і багато іншого. 

 

Проте Пасічняк говорив лише те, що йому в цей момент було вигідним - мовляв, "все в Філармонії "погано"...

 

Ще одне звинувачення керівнику Філармонії Андрію Савці від Пасічняка було про "зеншення кількості концертів в сільській місцевості". Але про відсутність у Філармонії транспорту для виїздів в села, і про питання забезпечення Філармонії хоч якимось транспортом (мова про це вже ведеться не один рік) - очевидно заступнику голови ОДА "невідомо".

 

Гучно говорив Ігор Пасічняк про комісію, яка проводила перевірку роботи філармонії і подала дані, яких за словами Ігора Пасічняка достатньо для того, щоб не контракт з Андрієм Савкою. Проте все ж конкретних фактів, які б свідчили про непрофесіоналізм директора філармонії, журналісти так і не почули. Раніше "в кулуарах" почали циркулювати чутки про про нібито якісь шалені "зловживання" діючого директора Філармонії, але нічого подібного на прес-конференції озвучено не було.

 

Більше того, дізнатися хто ввійшов до складу комісії, яка проводила перевірку філармонії та де можна ознайомитися із висновками, журналісту Фіртки не вдалося, оскільки Ігор Пасічняк покинув прес-конференцію не зважаючи на те, що до нього були ще запитання.

 

Пасічняк також висловив переконання, що його родичі, які працюють в Філармонії не будуть претендувати на посаду директора...

 

Загалом враження від прес-конференції в журналіста "Фіртки" склалося сумне, аж до думки - чи не варто перед конкурсом на посаду директора "Філармонії" провести конкурс на посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань?

 

Нагадаємо, що до керівництва області та депутатів звернулися члени Опікунської ради філармонії:

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Хто і чому дав команду «Фас!» напередодні продовження контракту з директором Івано-Франківської філармонії?


16.03.2015 1143 1
Коментарі (1)

Orest Bijma 2015.03.20, 19:43
Шановні журналісти, філармонія і клуб - це різні речі. Це перше. А друге те, що членів опікунської ради на концертах філармонії я не бачив. За виключенням Лісовської і Качкана. Отакоєот...
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

553
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

649
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1362
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2315 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1166
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3093

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

915

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1060

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1489

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2087
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26408 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

782
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

983
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

3037
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1285
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

963
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1222
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1231
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

441
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4313
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1095
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1656