Анушкевичус пообіцяв землю для будівництва Палацу спорту

Для будівництва в Івано-Франківську сучасного Палацу спорту міська влада найближчим часом виділить земельну ділянку.

 

Про це на учорашньому вшануванні "Урагану", як чемпіонів України з футзалу, сказав міський голова Віктор Анушкевичус.

 

"З цим питанням є певні проблеми, але ваші перемоги надихають їх вирішувати, - говорить очільник міста. - Ви не думайте...у "Білій хаті" також є фанати...У нас є земельна ділянка біля міського озера, яка свого часу була віддана в оренду...але і досі ділянка не використовується. Тому ми найближчим часом заберемо її у резерв міста і передамо "Урагану" під будівництво Палацу спорту... Це подарунок вам за сезон...".

 

Підтримав Віктора Анушкевичуса й голова облради Олександр Сич, який сказав, що на наступному тижні збирає нараду з даного питання.

 

На нараду запрошені керівники усіх спортивних федерацій та президенти команд із ігрових видів спорту.


Кількість переглядів - 3028
07.06.2011 09:47
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (4)
Кук | 07.06.2011 20:02Без каналізації здурієте ще швидше. Та й що то за Палац серед гівна? Починати треба з малого і необхідного. А далі рухатися до великих проектів. Он у квартирах на Пасічній теплої води нема. А спортсменам, до речі, після тренувань варто і душ прийняти. До Ануша чи бубена будеть їздити митися? Буша | 07.06.2011 15:24Якщо жити з однією каналізацією в голові - здуріти можна! Кук | 07.06.2011 12:04в Соловея заберуть земельку?
А взагалі на хріна нам той палац? для кого це болюче питання? Для Бубена і його Урагану? А звідки гроші - з бюджету? Чи приватні? Якщо приватні - то хай приватник землю купить, і так роздали вже за півроку гектари коломойському. А з бюджету дороги спочатку поремонтуйте і труби.
set | 07.06.2011 10:05Невже це болюче для міста питання зрушиться з місця, адже обіцянок і розмов було вже так багато.Погоджуюсь також з Г.Лисинчуком, що при наявності Палацу спорту на кілька тисяч місць Франківськ не ігноруватимуть і відомі естрадні виконавці та групи.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Портал о банях и саунах http://fgupniikp.ru