Преса про "мобільних" шахраїв і "Оксанчин біль"

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 27 травня по 2 квітня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

Шахраї закидають свої мобільні гачки. «Вітаємо! Ви – власник автомобіля» - першосторінковий матеріал тижневика.

Верховинська прокуратура взялася захищати донецьких підприємців, які намагаються взяти в оренду легендарну скелю Писаний камінь, від… місцевих гуцулів, що володіють земельними ділянками на схилах гори. Здається, для прокурорів і керівництва району донецька прописка «інвесторів» важливіша за державні акти на землю… Детальніше на сторінках 4-5 під заголовком «Війна за Камінь».

Карпатські смереки косить хвороба. Дерева гинуть від вірусів, грибків і жуків-короїдів. Лісники пропонують хірургічне втручання: уражені масиви вирубати і насадити змішані смереково-букові ліси. Про це в тексті «Смерека хоче дуба» на 5 сторінці.

Плануєте відпустку, але гаманець не пускає ні на пляжі Тунісу, ні в музеї Старої Європи? Не біда! Здоровий і цікавий відпочинок можна влаштувати для всієї родини й на Прикарпатті. «Літні атракції: з веслами, на велосипедах, із сантиметром на талії» на 7 сторінці.

 

Репортер

Чотирирічна дівчинка уже три місяці лежить в обласній лікарні з опіками 65% тіла. Її рідних тут бачили тільки раз – мама та бабця казали, що немають ані часу, ані грошей на відвідування. А волонтери, які опікуються дитиною, добиваються позбавлення родини батьківських прав… Детальніше на першій сторінці «Оксанчин біль».

Людиною тижня за версією «Репортера» став начальник івано-франківського ЖЕО№1 Мирослав Купчій. Недавно «коммунальник» купив світлодіодні світильники за ціною, якої нема у виробника. Як йому це вдалося, Курчій пояснити не зміг. Детальніше на 3 сторінці.

«БМ Банк» ініціював процедуру примусового стягнення заборгованості з одного із найбільших виробників цегли в Україні. Про це в тексті на 5 сторінці під заголовком «Керамікбудсервіс»: Банкрутство як спосіб не платити борги».

У слідчому ізоляторі минулого тижня теж пролунав останній дзвоник. Він сповістив про кінець навчального року, а не про вихід учнів на волю. «Останній дзвоник за гратами» на 6 сторінці.

 

Західний Кур’єр

У пасажі Гартенбергів завершується останні приготуванні до відкриття. «Тут кожен, незалежно від віку, статусу і статків, зможе знайти щось для себе, а відновлений пасаж стане що однією родзинкою й візитівкою європейського Івано-Франківська» - йдеться на першій шпальті тижневика.

Сьогодні перед абітурієнтами стоїть гостра дилема: який обрати фах? Куди піти вчитися, де здобути професію, яка б приносила духовне задоволення і матеріальну самостійність, було б затребувана і сьогодні, і в майбутньому? Ще одне «за» робітничі професії в матеріалі «Золоті руки» завжди потрібні» на 4 сторінці.


Кількість переглядів - 3301
02.06.2011 16:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло