Веломобілі та поні, котрі знаходяться в центрі Івано-Франківська, поїхали до суду

На сьогоднішній оперативній нараді міськвиконкому секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків знову згадав про нелегальні машинки та поні, які знаходяться в центрі міста.

 

«Ми в неділю мали масовий захід — День героїв. І нас здивувало, що коли люди збираються на Вічевому майдані, то машинки та поні стоять і навіть не думають звідти йти», — поскаржився Марцінків.

 

Більше того, коли депутати міської ради спитали, чи є у власників цього біщнесу дозвіл, то їм відповіли, що дозволу нема, проте вони «домовилися».

 

Правда от, з ким домовилися, члени виконкому так і не відповіли.

 

«Це неправильно, що є масовий захід, купа міліції, а вони собі стоять і навіть не реагують,— сказав Марцінків. — Ми тричі казали їм відійти, бо люди збираються, але вони заледве забралися. Так, скоро Вічевий майдан перетвориться на торговельний майданчик».

 

На це заступник начальника міського УМВС Андрій Прусак відповів, що недавно вони вже вилучили вісім електромобілів та чотири веломобілі. І скоро відбудеться суд. Бо юристи підприємців, які ставлять ці машинки, вважають, що дозволи їм не потрібні.

 

«У них є свідоцтво підприємницької діяльності та дозвіл з податкової, — сказав Прусак, — і вони переконані, що не прив’язані до місця». Отже, справа за судом. Він має відбутися завтра, 1 червня.

 

РЕПОРТЕР


Кількість переглядів - 4545
31.05.2011 16:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
Дід ПанАс | 01.06.2011 11:20Перефразовуючи класика "Поні не винні". Вже немає більше проблем у місті, як боротися з машинками і кониками. Прямо боротьба Дон Кіхота з вітряками. 2Кука | 31.05.2011 23:45Певно, шо так. Та й юридично "Все, що не заборонено - то дозволено" Кук | 31.05.2011 18:41Не знаю, як кому, а мені на поні приємніше дивитися, ніж на депутатські пики на трибуні. Нехай діти і батьки тішаться, а то збираються пятдесят ідіотів з прапорами, щоки надувають, вишиванки рвуть на дві камери, а толку для України і міста набагато менше, ніж навіть той єдиний податок, який кілька підприємців з кониками і машинками платять в бюджет. Шо нє?

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги