На Прикарпатті у приватній садибі підробляли відому марку горілки

В одному з райвідділів міліції Прикарпаття вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно двох осіб, котрі у господарському приміщенні приватної садиби обладнали нелегальний цех з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв для їх подальшої реалізації.

 

Причому, як встановлено, підроблена горілка виготовлялася в одному районі області, а реалізовувалася – в іншому. Під час проведення санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного чоловіка виявлено 374 пляшки, заповнених прозорою рідиною, з етикетками відомої на Прикарпатті торгової марки і з наклеєними марками акцизного збору з ознаками підробки.

 

З підпільної винокурні також вилучено пристрій для закорковування скляних пляшок, більше сотні корків типу «горло-гвинт» з логотипом торгової марки, понад 400 марок акцизного збору з ознаками підробки, а також 80 літрів рідини з різким запахом спирту. Слідство має обгрунтовані підстави кваліфікувати незаконні дії спритників, як скоєння злочинів, передбачених статтею 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ст.216 (Незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут підроблених марок акцизного збору) і ст.229 (Незаконне використання товарного знака). Згідно з чинним кримінальним законодавством учасники злочинної оборудки мають перспективу опинитися у в’язниці на строк від 3 до 5 років.


Кількість переглядів - 2626
27.05.2011 17:23
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ