Як Сікора розвалює Батьківщину, або інакша сторона правди про Калуш

Інтернетом розлетілася інформація про те, що під час виступу перед лікарями Калуша заступниця мера В.Радецька наговорила їм різних образливих слів.

 

З подачі відомого своїм українофобством порталу regnum.ru “новина” оприлюднилася сотнями сайтів.

 

Нескладний пошук у “Ґуґлі” привів мене до першоджерела – калуської газети “Західний вісник”, яка опублікувала “лист медиків” і редакційний коментар до нього. Кожен бажаючий може ознайомитися з ними тут: http://zahidonline.com/news/category/community/P40/ Перше, що вразило – реакція пані редакторки (бо ж за редакційний коментар відповідає головний редактор) Ольги Сікори.

 

Що робить людина, яка себе поважає, у якої є гідність, в разі, коли чує на свою адресу образливі слова, що не відповідають дійсності? Вона з шляхетною посмішкою просто ігнорує промовця. Керівник газети, який напевне ж повинен знати вагу слова, має бути в сотні разі відповідальнішим за свою реакцію. Натомість у коментарі п.Сікори побачив дивну навіть для нинішніх ринків лексику: “ свинувата”, “прицюцькувата”, “біснувата”, “знайдена на звалищі непотребу”, “чудо горохове”, “звиродніла чума” , якій варто “розірвати брудну силіконову пащеку до вух, тоді б сяк-так зашити і, давши копняка, викинути”.

 

Проте з тексту видно, що в дійсності об’єктом критики є не стільки заступниця мера, а сам мер і Українська партія, яка висувала його. Я продовжив “ґуґлити” – і зрозумів, що така лексика у О.Сікори є характерною стосовно всіх тих, хто не поділяє її переконання, висловлене два роки тому в одіозній газеті “2000” “Чесно кажучи, до теми націоналізму… ставлюся з огидою” http://2000.net.ua/2000/derzhava/46007. Мера Калуша, голову Української партії вона називає “зайдою заїжджою”, а “свободівців” і їх лідера – мало не звинувачує у сіонізмі.

 

Судіть самі. Ще півроку тому, 25 жовтня, часопис Ольги Мирославівни ошелешив калушан статтею «Чи потрібна «Свобода» регіонам». Відкривалась вона анонімним листом: «Збирався голосувати за Олега Тягнибока і «Свободу» як за єдину силу, яка захищає інтереси Чистої раси. А сьогодні з достовірних джерел дізнався, що у Тягнибока, виявляється, дівоче прізвище його матері – Фортман (у євреїв національність передається по материнській лінії).

 

Раніше не вірив, що його спонсорують єврейські олігархи з Партії Регіонів – тепер вірю, що це така хитра єврейська ловушка. Щоб забрати голоси українських патріотів». Під листом – ні прізвища, ні імені автора. Далі – розлогий редакційний коментар. Гадаєте, авторка коментаря намагалася хоч якимось чином посперечатися зі змістом листа? Даремно. Ось що пише газета Ольги Сікори про лідера «Свободи»: «… Коли Тягнибок робить якісь антисемітські заяви, то варто лише подивитись на символ партії – три складені пальці, які згідно єврейського талмуду є символом юдейського семисвічника.

 

До речі, автором цього партійного знаку є Левко Мартинюк (Бронштейн), один із заступників Тягнибока з піару». Не оцінюватиму все сказане, але знаю достеменно:”символ партії” придуманий задовго до “Свободи” – я особисто неодноразово його бачив на мітингах 89-90 років.

 

То для чого вся ця маячня пані Сікори? Для чого вона все це робить? Тільки для задоволення особистих амбіцій у помсті меру, якому вона програла на виборах та боротьбі з ненависним їй націоналізмом? Думаю, що не тільки і не стільки. Адже Ольга Мирославівна – не тільки шеф-редактор газети, а й керівник районної організації “Батьківщини”. Рейтинги БЮТу у Галичині впали до непристойності і юліни штабісти напевне вирішили поправити їх за рахунок тих, куди перетікання голосів найбільш ймовірне: патріотичних партій. Вони не розуміють, що результатом такої війни буде посилення не БЮТу, а Партії регіонів.

 

Чи навпаки – вони це дуже добре розуміють? Який висновок з цієї локальної історії з загальнонаціональним резонансом? Собі і тобі, шановний читачу, можу порадити наступне. Коли бачимо чи чуємо будь-яку новину, що спрямована на розкол України і Українців, маємо робити три прості речі: а) поставити давньоримське питання “Кому вигідно?” і відповісти на нього, б) знайти “першоджерело”, в) зробити свою спробу аналізу “новини” та її авторів і виставити її у коментарях до “новини”. І тоді “сікори” швидко зійдуть нанівець.

 

Вільний журналіст Ромка Кухарчук


Кількість переглядів - 12265
26.05.2011 12:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (41)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 3 | Наступна> | В кінець>>
опаньки 2 | 18.06.2011 22:15Читав ще одну статтю "ромки". Складається враження що "ромку" заказали на Сікору, бо її рейтинг у Калуші росте, а європейського мера падає. Та ромка чомусь не пустив її в хід. Чому, ромцю. Не заплатив насалик, кинув тебе як усіх? Ігор | 18.06.2011 22:08Ну, молодці, народ, трахнули Насралика з його херопартією по повній програмі. Клаассссс... опаньки! | 27.05.2011 22:07Набираю в гуглі "роман кухарчук" і перше ж посилання - на гей-блог sunshine.by :)) Там навіть є його фото. Ромка, а ти пустун ;) патріот | 27.05.2011 16:12політик у нас один - його величність мер. "там де ви вчились я викладав" - його улюблена фраза галичанка | 27.05.2011 15:08ось що пишуть наші незалежні галичанські ЗМІ http://report.if.ua/tsey-den-v-istoriyi-27-travnya і це зовсім не ображає галичан патріот | 27.05.2011 14:38Бачу вас уже не туди понесло. так не все гаразд у нас в медицині, і зарплатня тих хто відповідає за наше здоровя мізерна, як можутьмедики на таку платню виживати. ще врахуйте. що це фактично еліта нашого суспільства. та суть не в них, а в тім, що приїхало якесь дрантя яке нас усі пообзивало "генетично недорозвинутими, викиднями" (саме так), а ми зачали говорити про туалети та реформування. хто буде реформувати? аферистка яка втекла з Києва від криміналу? спамятайтеся, галичани, спитайте своїх батьків як вони до цих висловлювань відносяться і не фантазуйте. гідність і честь для народу любої національності є речами які не обговорюються. цікаво якою була б реакція прибалтів якби їх якась приблуда так поназивала? галичанка | 27.05.2011 14:19як пише класик:
"Вулицями моєї країни ходить БИДЛО,
Бидло дивиться мені вслід зі словами
«Хаааха, їбать».
Президент моєї країни – ГОПНІК!"
галичанка | 27.05.2011 14:18ви мене до партій не в'яжі́ть, як пишу як людина, яку дістала продажність політиків і тупість їхніх радників радецька | 27.05.2011 13:10радецька радецька - хто така радеьцка - пшик і нема радецької. рот переробить дивишся вже совецька чупакабра | 27.05.2011 13:09галичанка всі ваші реформи та за наші податки. сиди тільки папірці підписуй до 13 а там дивись вже й коньячок на обід ось і всі реформи. це ви блудливими оголошеннями про реформи вводите і вводили людей в оману коли набирали в українську партію. а партія фарс нема такої партіі що вона робить що зробила крім прапорів. навіть не проплатила агітацію кандидатам в ради брехуни від реформ аферісти простим словом. аферісти мошенники, злодюги падлюки гади скоти. як ще вас назвати. подонки які люблють україну здалека.а цьому ромкові лопатою по затилку за те що ганьбить журналістів - продажна скотина ти ромко. побачите його люди просто плюньте в нього бо воно гімно. pip | 27.05.2011 13:02галічанка ви щось не в темі. не витягайте козявку з носа ми й самі знаємо в країні робиться самі местние Venom | 27.05.2011 12:37Що найцікавіше - високоповажна пані Радецька є засновником маленької приватної київської клініки з не дуже доброю репутацією, яка вже два роки є БАНКРУТОМ. Ніколи на державній службі Радецька не працювала. Де Насалик її відкопав, і для яких цілей? :)) Дуже сумнівно, що ця особа здатна підняти медицину Калущини. галичанка | 27.05.2011 12:27ми досі в ж..і саме через таких як ви, які бояться реформ, гальмують розвиток країни, сидять у своїй резервації, бояться відкритого суспільства, пересуду сусідів, та задовольняються куском з барського плеча!!!!!!!!!!!!!! bomb | 27.05.2011 12:20ГАЛИЧАНКА, ви абсолютно не в курсі подій. Не пишіть дурниць.
PS: ми маємо "таку" країну, з "такою" владою, саме через таких недалеких людей,як Ви.
галичанка | 27.05.2011 12:02ситуація однакова у всій країні: хабарництво, корупція, продажність, злидні!! а коли хтось намагається, змінити таку ситуацію, автоматично стає ворогом. Адже навіщо партійним фюрерам задоволені, щасливі люди?! їм потрібен голодний, злий електорат, якого можна годувати обіцянками, а самим тим часом наживатися, на тому ж електораті!!!! а свободо-бюто-регіонівські ітд запроданці-прихвосні зроблять все, щоб догодити своїм партійним фюрерам!!!!!!!!! тому і маємо таку країну, на яку заслуговуємо, панове!!!!!!! bomb | 27.05.2011 11:44Радецька висловила свою (або імовірніше Насаликову) українофобську думку не про медиків, а про весь наш регіон. А щодо немитих лікарень - запитайте в міського голови, чому в лікарнях немає навіть мила, засобів гігієни, постільної білизни, і не працює пральня. Зате лікарні під зав"язку затарені різноманітними ліками, які закуповуютьзя за бюджетні кошти міста у приватної фірми, яка належить Насалику. Оксана | 27.05.2011 11:00"Вы — генетически недоразвитый регион …, цыгане вы немытые и нечесаные …, мне говорили, что в этом регионе была зона, теперь понятно, откуда такие гены …, вы разбиваете себе лбы, когда бьете поклоны в церкви, а ничего в душе святого у вас нет …"
Галичанка, а Вас це висловлювання не ображає? Я так розумію, що ви зі всім погоджуєтеся з п. Радецькою, і визнаєте власну генетичну неповноцінність, і циганську нечистоплотність? :))Співчуваю.. не знаю як з зеківськими і циганськими генами, а рабська ментальність, на жаль, у Вас присутня.
галичанка | 27.05.2011 10:45браво!!!!!!!!!! хай ваші рідні мруть у немитих лікарнях під наглядом продажних медиків, а ви вищіть як свині, бо "честь образили"!!! чи панове відпрацьовують смердючі хабарі свободи, які вона бере у регіонів?! СОРОМНО ЗА ТАКИХ ЗЕМЛЯКІВ!!!!!!!!!!!!! Григорій | 27.05.2011 09:41Знаю п.Сікору особисто. Надзвичайно мужня, принципова і чесна людина. Повна протилежність брехливому і хитрому аферисту Насалику.

Каменяр | 27.05.2011 00:15“ свинувата”, “прицюцькувата”, “звиродніла чума” , якій варто “розірвати брудну силіконову пащеку до вух, тоді б сяк-так зашити і, давши копняка, викинути”. От журналісти дали маху, так опустили паню. Та треба було, панове, її перепросити, вмовити мера зарплату підняти тисяч так до 50-ти, адже не кожен заступник вміє так колоритно матом крити й обзивати. Не годиться. Попросіть щоб повернулася до праці для виправлення ситуації!
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 3 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги