Українці потрапили на 5 місце за активністю в соцмережах

Україна знаходиться на 5 місці серед 55 країн світу з активного використання соціальних мереж, згідно з дослідженням "Universal McCann" під назвою "Wave5".

Так, близько 81% активних користувачів Інтернету в Україні має профіль у соціальних мережах (середній рівень по світу - 61%). При цьому першими за активністю в рейтингу стоять філіппінці (з цим же показником, рівним 89%).


Топ-15 країн (з 55 учасниць дослідження) по активності Інтернет-аудиторії в соціальних мережах:


Під активними користувачами маються на увазі ті, які користуються Інтернетом щодня або мінімум кілька разів на тиждень.

Також, на думку авторів дослідження, використання соціальних медіа в Україні буде стабільно зростати: найбільш бурхливе зростання в найближчому майбутньому відбудеться у блогів, мікроблогів і файлообмінників з фото і відеоконтенту.


Найчастіше українці приходять в соціальні мережі, щоб спілкуватися і підтримувати контакти, а не грати.

При цьому, значним двигуном розвитку соцмедіа залишається мобільний Інтернет: як відзначають дослідники, існує позитивний зв'язок між кількістю власників смартфонів і користувачів мобільного Інтернету. Ті, у кого є смартфон, також активніше користуються соціальними медіа.

А за всесвітнім даними "Wave" люди з кожним роком все менше відвідують офіційні веб-сторінки компаній і брендів. Замість цього активізується взаємодія з брендами в соціальних медіа. Глобальні дані показують зростання відсотка людей, які стають он-лайн-шанувальниками компаній і брендів, що також спостерігається і в Україні.

Що ж стосується поведінки українців, на думку авторів дослідження, 74% людей, що приєдналися до спільноти бренду в соцмережі, більш імовірно куплять продукт або послугу, 75% порекомендують його іншим, 69% почали лояльніше ставитися до бренду.

Дослідження "Wave" з 2006 р. щорічно проводиться міжнародною комунікаційною мережею UM в десятках країн світу. "Wave 5" - 5-а хвиля дослідження, в ній взяло участь понад 38 000 чоловік з 55 країн світу.


Кількість переглядів - 3585
25.05.2011 09:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ