В Івано-Франківську 16-річний школяр обікрав свого товариша

23 травня в Івано-Франківський міський відділ міліції звернулася сім’я з заявою про те, що за час відсутності господарів хтось обікрав їхнє помешкання. З квартири зникли мобільний телефон і фотоапарат цифрового формату. Що характерно, ні господарі, ні згодом експерти-криміналісти не виявили жодних ознак пошкодження замка на дверях. Тобто, йшлося про те, що невідомий зловмисник найімовірніше зайшов всередину квартири або з відома когось з господарів, або ж таємно шляхом підбору ключа.

 

Треба зауважити, що досвідчені міліціонери не одного разу стикалися з подібними ситуаціями, відтак не дивно, що до кінця дня квартирну крадіжку було успішно розкрито.

 

Слід віддати належне оперативним працівникам підрозділу кримінальної міліції у справах дітей. Як з’ясовано, син потерпілих декілька днів перед тим за невідомих обставин втратив ключ від вхідних дверей квартири. Тепер ці обставини встановили правоохоронці: школяр не загубив ключа, а його в нього вкрав знайомий, теж школяр. При опитуванні останнього той не тільки зізнався у скоєнні крадіжки ключа, але й у тому, що з його допомогою відкрив двері помешкання свого знайомого і поцупив названі речі. На щастя, нічого з викраденими речами не сталося, вони повернуті законним власникам, натомість батьки 16-річного підлітка матимуть клопоти у зв’язку зі злодійством сина.


Кількість переглядів - 2663
24.05.2011 22:12
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло